Zdá se, že románek Iana s Trevorem může skončit dríve, než se Shameless vrátí s devátou sezónou. Po nedělním nočním finále 31. 1. 2018 v sezóně 8 jsou fanoušci trochu zmateni a mají spoustu otázek o tom, co příští sérii všechny členy rodiny Gallagher vlastně čeká. Výkonná producentka Nancy Pimental však odhaluje to, co diváci můžou očekávat od Iana a Trevora, zatímco se seriál vrátí později v tomto roce.

Podle nejnovějších zpráv od TVLine se zdá, že to nevypadá pro fanoušky Iana a Trevora dobře. ,,Myslím, že pro ně není naděje. Ianovo chování rozhodně změnilo Trevorovy pocity. Když viděl, jakou má Ian náklonnost k Bohu. Jeho činy začaly být špatným postojem. Tohle jistě Trevora odradilo.“ prozradila Nancy.

Jak mnoho fanoušků Shameless ví, Ian Gallagher začal osmou sezónu tím, že se snažil pomáhat Trevorovi s lékařskou péčí pro mladistvé, kteří žijí v centru. Doufá tak, že se s Trevorem znovu sblíží a na malou chvíli to tak opravdu vypadá. Tito dva se postupně vraceli k sobě, a mohla to být správná cesta k tomu, aby vytvořili trvalý vztah.

Zdroj: espalhafactos.com

Nicméně Ianova láska k dětem v centru se brzy změnila na něco většího, než je on sám, když začal vést spory s církví, která se snažila měnit homosexuály zpět na heterosexuály.
Ianovi rostli jeho stoupenci, a tak i jeho ego.

Kromě romantického vztahu mezi Ianem a Trevorem, který se pravděpodobně blíží ke konci, se fanoušci ptají, jestli Ian vysadil své léky, které bere kvůli jeho bipolaritě, což mohlo způsobit jeho bezohledné chování.

Zdroj: tvguide.com

Po poslední epizodě víme, že byl Ian zatčen. Trevor byl vždy ochoten pomáhat dětem z ulice, ale nikdy nechtěl zajít tak daleko do kriminálního života.

Co myslíte, že se stane dál? Je tu nějaká šance pro návrat Mickeyho? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz