Koronavirus řádí celým Hollywoodem a ušetřeny nejsou ani superhrdinské filmy značky DC Universe. Do dlouhého seznamu už potvrzených odkladů se nově přidává i tato „méně sprostá a rodinnější alternace Deadpoola“.

Film Shazam! má za sebou už první filmové narozeniny, jeho premiéry jsme se dočkali 4. 4. 2019, kdy sklidil poměrně velký úspěch a mohl se právoplatně zařadit mezi novodobé pecky z DC Universe vedle Aquamana či Wonder Woman, kteří rovněž finančně ani divácky nepohořeli. Film stavěl především na humoru a odlehčenosti celé superhrdinské tématiky. Hlavní postava, v podání sympatického Zachary Leviho či jeho mladší verze, Ashera Angela, si diváky hned získala. V roli záporáka se pro změnu objevil Mark Strong, který nás baví snad v každém filmu.

Embed from Getty Images

Potvrzení dvojky na sebe proto nenechalo dlouho čekat a my se mohli těšit, co tento podivuhodný superhrdina opět předvede. To, že má studio s touto příběhovou linkou velké plány, nám potvrdil fakt, že se chystá další snímek s názvem Black Adam, což je Shazamův nemesis, úhlavní nepřítel, a další způsob, jak ho znovu protlačit na filmovou obrazovku. Black Adama si má zahrát známý Dwayne Johnson, i zde se však natáčení muselo posunout.

Dvojka Shazama měla být v kinech uvedena 31. 3. 2022. Teď se však oficiálně prodloužila jeho premiéra o celých 7 měsíců až na listopad 2022. Natáčet se mělo začít už v tomto roce, s tím však režisér David F. Sandberg (který režíroval i jedničku) nepočítá. Největší problém nejspíš představuje puberta hlavních dětských představitelů, která se na jejich dětských tvářičkách může během následujícího roku projevit více, než by studio chtělo.

Se Shazamem 2 tedy nemůžeme nadále počítat dřív, než na konci roku 2022. O všech dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz