Film Shazam! Fury of the Gods měl stejně jako ostatní filmy DC Universe pořádnou smůlu a z jeho oficiálního data premiéry se film odsunul až o celý rok později. To však neznamená, že se nic neděje, právě naopak.

V srpové FanDome akci, kterou pořádalo právě DC Universe se totiž mihnul i režisér jedničky ShazamaDavid F. Sandberg, který se chopí i dvojky. Ten nám v jeho panelu naznačil něco málo o záporácích:

„Nemůžu vám toho o záporácích moc říct. Ale myslím si, že mnoho lidí bude překvapeno. Bude to trochu nečekané.“

Vzhledem k tomu, že se nám partička superhrdinů ve filmu zvýšila z počtu jednoho na celou rodinku, tak nějak jsme mohli očekávat, že se bude zvyšovat i číslo záporáků. A teď už to máme oficiálně potvrzeno.

FOTO: DC Universe

Záporákem – respektive záporáky – respektive záporačkami – ve dvojce Shazama budou tři zlé sestry. Zatím nemáme žádné info z castingu, ale první (a nejmladší) sestra by měla být vzhledem podobná Zendaye, druhá vzhledem Halle Berry či Evě Green a nejstarší Helen Mirren – takže se bude jednat o skutečně věkově rozsáhlé sesterstvo a asi se máme na co těšit!

Tyto tři sestry by mohly být komiksovým zpodobněním Shazamova záporáka tříhlavého draka, který představuje tři tváře zla – teror, hřích a slabost. Pokud by se tvůrci skutečně rozhodli takto čerpat z komiksů a přetavit tuto myšlenku do trochu hratelnější podoby, nezlobili bychom se. Zvlášť když by to tématicky krásně navazovalo na jedničku a její sedm smrtelných hříchů.

Film Shazam! Fury of the Gods má premiéru stanovenou na 2. června 2023, točit by se mělo začít v první polovině roku 2021.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz