Třetí epizoda, nazvaná „A Wanted (Inhu)man“ se zaměřila především na Lincolna. Kromě něj jsme měli ovšem možnost nahlédnout, jak to chodí ve Wardově nové Hydře.

LINCOLN

Většina epizody byla věnovaná Lincolnovi (Luke Mitchell), který je od pilotu třetí série na útěku, jak před ATCU, tak před S.H.I.E.L.D.em, a my jsme tak měli možnost ho konečně poznat poněkud více. Zjistili jsme tak například, že Lincolna trápí problémy s alkoholem nebo že jeho minulost, před získáním schopností, nebyla zrovna růžová.

Konkrétně v této epizodě je Lincoln na útěku před oběma organizacemi, jelikož se už, po událostech druhé série, nechce zaplétat do ničeho podobného. Chvíli se pak zdálo, že by Daisy (Chloe Bennet) přece jenom dokázala Lincolna přemluvit pro spolupráci se S.H.I.E.L.D.em, ale celá situace se pak vyvinula tak, že Lincoln bude v nejbližší době hrát stále sám za sebe.

Nejčastěji kritizovanou věcí na celé epizodě jsou pak Lincolnovy “blesky“, které vypadají poněkud béčkově. Jak se efekty spojené se Sparkplugem (superhrdinská přezdívka Lincolna) líbí vám?

Lincoln

HUNTER A MAY

Kromě Lincolna se epizoda věnovala také Hunterovi (Nick Blood) a May (Ming-Na Wen). Ti se snaží dostat se co nejblíže Wardovi (Brett Dalton), který se v této epizodě bohužel opět neukázal. Jenže, jak jsme mohli vidět, cesta do Hydry není vůbec jednoduchá. O tom se ostatně přesvědčil i samotný Hunter. Bude zajímavé sledovat, jak se bude dějová linka s Hunterem, May a Wardem dále vyvíjet.

Hunter

ATCU & S.H.I.E.L.D.

Tato epizoda nám naznačila, že bychom se co nevidět mohli dočkat spolupráce ATCU a S.H.I.E.L.D.u. Po zkušenostech s americkou vládou a “pravým“ S.H.I.E.L.D.em, kteří byli také původně Coulsonovi (Clark Gregg) protivníci, se Phil pravděpodobně dohodne i Rosalind Price (Constantine Zimmer), s čímž není moc spokojený především Mack (Henry Simmons). Naznačuje to mimo jiné také promo k příští epizodě.

I HAVE TO GO BACK!

Že není Jemma (Elizabeth Henstridge) od svého návratu úplně ve své kůži jsme věděli již po předchozí epizodě. V úplném závěru třetí epizody jsme se ovšem dočkali zajímavého a nečekaného plot twistu. Jemma totiž Bobbi (Adriane Palicki) oznámila, že se za každou cenu musí vrátit zpět na onu cizí planetu! Jenže proč?! Musí se snad vrátit pro někoho nebo něco? A jak na vše bude reagovat Fitz (Iain de Caestecker)? Na odpovědi nezbývá než čekat a čekat.

Jemma

Samotný díl nebyl úplně špatný, ovšem v porovnání s předchozí dvojicí epizod jde o slabší skluz k průměru. Co je ale horší je sledovanost, která stále a stále klesá. Třetí díl vidělo historicky nejméně lidí ze všech epizod Agentů S.H.I.E.L.D.u. Tohle si tak skvělý seriál nezaslouží…

AGENTS OF S.H.I.E.L.D. S03E03 – A WANTED (INHU)MAN
HODNOCENÍ EPIZODY: 75%

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz