6. série je v plném proudu, jak jsme mohli vidět v pondělní epizodě. Sám název epizody „Knots Untie“, neboli „rozuzlení“, nám prozrazuje, že nás čekají ještě velké věci. V tomto díle nám byla představena nová komunita lidí, která je dokonce nedaleko Alexandrie. Přečtěte si naše postřehy z této epizody.

! POZOR PRO NĚKTERÉ MŮŽE ČLÁNEK OBSAHOVAT SPOILERY !

bd6

Na začátek bych chtěl říct, že jsem se rozhodl psát naše shrnutí v určitých bodech. Myslím, že to bude přehlednější a dozvíte se toho více. Názor na to, jak se Vám styl shrnutí líbí, můžete vyjádřit dole v komentářích.

ABRAHAM CHCE RODINU

Všichni víme jak to bylo s Eugenem a Abe a do jaké situace Eugene Abea dostal. Když Abe zjistil, že Eugene není vědec, ale obyčejný lhář, zlomilo ho to. Začal pít a svůj život nebral nijak vážně, i přesto, že měl Rositu, která ho pořád miluje. Abrahamův stav se změnil až v 6. sérii, kde se dobrovolně se Sashou přihlásil k odtáhnutí „zombie stáda“.

Abe se dal díky Sashe dohromady a po nedávných událostech jsme mohli vidět, že se do ní zamiloval. A právě se Sashou vedl na začátku této epizody rozhovor. Abe a Sasha spolu měli totiž hlídku. Když se jí však Abe zeptá, zdali se uvidí zítra, Sasha odpoví, že ne. Od dalšího dne začne hlídkovat jinde. Tímto Abovi naznačila, že jejich „flirtování“ je u konce.

V další scéně vidíme Abea a Rositu, jak se spolu tulí v posteli. Vypadají šťastně, ale Abrahamam však pořád myslí na Sashu. Rosita se mu snaží dokázat svoji lásku, dokonce mu vyrobila náhrdelník, ale sama dobře ví, že něco není v pořádku, a tak Abovi řekne ať jí „dokáže lásku ve sprše“. Všichni víme, jak to myslela.

Abe celý díl přemýšlí nad tím, jaké by to bylo mít znovu rodinu. Mohli jsme zde vidět opravdu vtipnou scénu po cestě do Hilltop Colony, když Abraham mluví s Glennem. Po zbytek dílu vede Abe rozhovory s několika dalšími lidmi např. Daryl. Jeho tzv. „krize“ vyvrcholí až koncem epizody při bitce mužů z Hilltop Colony a Rickovou skupinou.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz