Máme tady opět další díl, tentokrát s názvem „Los Muertos“. V tomto díle jsme se dočkali již více dějových liniích, než jen jedné. Viděli jsme zde opět Nicka, jeho matku Madison, jeho sestru Alicii, přítele Stranda a kamarádku Ofélii. Nick trochu více poznal komunitu, ve které teď přebývá a Madison a spol. narazili na hotel, který se nezdá být tak bezpečný, jak si mysleli.

bd6

OCHRANNÁ ZEĎ

V prvních záběrech vidíme opět Nicka, který se nachází tam, kde jsme jej naposled viděli, a to ve středu jakési komunity, uprostřed velkého města. Nick se probouzí na ošetřovně, kde velmi hlasitě a bolestivě kašle starší žena. Jde se podívat ven a zjistí, že nikde není ani noha. Většina lidí je u plotu, na jehož druhé straně se nachází horda chodců.

Netrvá dlouho a Nick zjistí, důvod shromáždění. Jedná se o jakýsi obětní rituál. Lidé, kteří jsou nemocní, slabí a nezbývá jim moc času, se obětují pro „větší dobro“. Nechají se dobrovolně pokousat chodci, respektive je sami sebou nakrmí, aby tím posílili plot, který je jakousi obranou komunity. Chodci uvnitř tohoto plotu drží ostatní chodce venku.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz