Přinášíme Vám shrnutí další epizody, tentokrát nese název „Not Tomorrow Yet“. Tato epizoda nám předvedla spoustu akce, krve a dokonce i pár dojemných chvil. V našem shrnutí se dozvíte naše pocity a postřehy z této epizody.

! POZOR PRO NĚKTERÉ ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY !

bd6

ABRAHAM A ROSITA

Začneme Abrahamem a Rositou. Jak už víme z minulé epizody, Abe prožívá jakousi osobní krizi. Uvažuje nad tím, že by si založil rodinu. Nakonec dojde k závěru, že rodinu mít nechce, ale to není to nejhorší. Abraham se totiž rozhodne Rositu opustit a to poněkud drsným způsobem. Když si balí věci na výpravu Rosita se ho zeptá: proč si bere tolik věcí? Abe na to odpoví, že odchází pryč.

Rosita je zničená, to však pořád není to nejhorší. Abe svůj odchod odůvodní tak, že si celou dobu myslel, že je Rosita poslední žena na zemi, což není pravda. Abraham si vezme tašku a odchází. Zajímavé je, že v komiksu se tato scéna odehrála naopak. Komiksová Rosita se Abea zeptá, proč ji podvádí. Abe to odůvodní stejně jako v seriálu, což komiksovou Rositu naštve na tolik, že odejde.

Nakonec se na scéně objeví Eugene, který stojí za dveřmi a nabízí Rositě sušenku. Musím říct, že tahle scéna mě opravdu pobavila. Další zajímavostí je, že komiksová Rosita odešla právě za Eugene, se kterým později i žije a mají spolu vážný vztah. Zdali se bude seriál držet komiksu i v tomto ohledu není jasné, ale zatím tomu vše nasvědčuje, i když je Eugene trochu ťulpas.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz