Další díl Game of Thrones je venku. Dočkali jsme se živého Jona Snowa, jeho přítele Sama a po dlouhé době jsme konečně viděli Rickona Starka. Jako vždy si zde podrobně rozebereme to nejzajímavější z epizody a na závěr si vše shrneme. Na konci naleznete promo na další díl. Přejeme příjemnou zábavu!

bd6

HLÍDKA JONA SNOWA JE U KONCE

Výjimečně začneme tím nejzajímavějších, tím je samozřejmě Jon Snow. Dlouho se spekulovalo, zdali je Jon skutečně mrtvý. Odpověď jsme se dozvěděli již v prvním díle 6. série. Jon BYL skutečně mrtvý, avšak díky rudé kněžce jménem Melisandra, je zpět mezi živými. Zdá se, že je po fyzické stránce v pořádku, což se však nedá říct o jeho psychické stránce.

Nechci tvrdit, že má o kolečko víc, či tak něco, to ne. Jon je poněkud zděšený z toho, co se mu stalo. Přiznejme si, kdo by nebyl na jeho místě. To co prožil, bylo opravdu strašné, ale mělo to jednu (ne)výhodu. Díky jeho smrti se už nemusí dále účastnit Noční hlídky. Co však bude Jon dělat dál? Dle mého názoru povedu bitvu s Boltony, ale to už moc předbíhám.

JAK JE NA TOM DAENERYS?

Daenerys za bouře zrozená…. Myslím, že netřeba vypisovat její opravdu dlouhé jméno se spoustou titulů apod. Naše Dany je na tom momentálně docela špatně. Nejedná se ani tak o zdravotní stav, ale spíše o její současnou pozici. Daeneres byla odnesena svým nejstarším a nejsilnějším drakem, Drogonem, do bezpečí, ale zdá se, že dostala ještě do větších problémů.

Dany nebude mít snad nikdy pokoj. Ještě aby měla, přece jen je to poslední žijící Targaryen, tedy pravděpodobně poslední. Nicméně se nachází v chrámu pro bývalé manželky Khalů. To není však to nejhorší. Dany totiž porušila pravidlo. A to takové, že musí po smrti svého manžela Khala přijít právě do chrámu pro tyto ženy. To však Dany neudělala a tím si zadělala na pořádné problémy.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz