Po prvním zářijovém týdnu tady máme opět další díl, tentokrát s názvem „Pablo & Jessica“. V epizodě vidíme, jak se Strand a Madison dostali z baru ve zdraví pryč. Také vidíme, jak se skupina vypořádá s chodci uvnitř hotelu a dočkali jsme se opět dějové linie s Nickem, ve které jsme mohli vidět vskutku zajímavé věci. Druhá série Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) nabírá na obrátkách, čtěte naše shrnutí a dozvíte se postřehy a dojmy z nové epizody.

MADISON A JEJÍ VŮDČÍ SCHOPNOSTI

Hned na začátku epizody můžeme vidět, jak se Madison a Strand dostali z prekérní situace. Madison použila stejnou vychytávku jako Nick, a to maskování mezi mrtvými. Díky tomuto se jim podařilo dostat do bezpečné vzdálenosti, kde se k nim později přidává i Alicia, Elena a Hector.

Madison v této epizodě dostala opravdu hodně prostoru. Mohli jsme vidět její odvahu, vynalézavost a rozumné chování. Madison a ostatně i Alicia a Strand začínají přemýšlet jako skuteční přeživší zombie apokalypsy, kteří vědí, co dělat. Musím říct, že mě jejich dějová linie opravdu baví.

Vypadá to, že se skupina v hotelu zdrží nějakou tu chvíli. Madison už unavuje věčné utíkání a přemisťování, a proto se rozhodla vyčistit oblast kolem hotelu, zabezpečit ji a vybudovat zde něco jako komunitu. Zatím se jí to daří dobře, povedlo se jí udobřit s lidmi v hotelu, společně dokázali vyčistit hotel od mrtvých a to vše zakončili večeří.

Už delší dobu jsem zastánce teorie, že Madison je něco jako Rick, respektive bude něco jako Rick. Teď nemyslím drsnou stránku Ricka – bez kompromisního zabijáka. Mám na mysli Rickovu vůdčí stránku. Madison je dle mého názoru na dobré cestě stát se vůdcem. Nabízí se otázka, zdali jí nebudou stát v cestě lidé z hotelu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz