Po několika měsíční pauze se na naše obrazovky opět vrátil seriál Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) s druhou polovinou čtvrté řady. První polovina čtvrté řady byla velmi zamotaná  a postupně nám odhalila osud našich hrdinů. Druhá polovina by měla být oproti té první méně náročná na pozornost a měla by nám ukázat, jak našim hrdinům půjde vzájemné soužití. Jak jim to zatím jde? Shrnutí první epizody z druhé poloviny čtvrté řady naleznete níže!

První epizoda po finále první poloviny čtvrté řady byla v klidnějším duchu. Viděli jsme, co naši hrdinové dělají po odhalení masakru na stadiónu. Asi to nejdůležitější, co nám epizoda přinesla, bylo Morganovo rozhodnutí, vrátit se zpět do Alexandrie za svými lidmi. Tuto myšlenku šíří Morgan napříč celou epizodou a snaží se k sobě naverbovat, co nejvíce lidí.

Nejprve sledujeme, jak se vydává za svým přítelem Johnem, který se léčí ze svého zranění na opevněném mostu spolu se svou milovanou June a malou Charlie. Život na mostě není jednoduchý, June začíná mít pocit, že k Johnovi nepatří, zatímco Charlie je ještě stále otřesená z toho, co vlastně provedla.

Digital Spy

Další Morganovou zastávkou je jakási vila, ve které přežívá Victor s Lucianou. Oba ztratili v životě vše, na čem jim nějakým způsobem záleželo, a proto ani jeden z nich neví, co by měl vlastně dělat. Victor proto holduje alkoholu, zatímco Luciana neustále poslouchá nahlas hudbu a nevnímá okolní svět viz rvačka Stranda a chodce.

Třetí a zároveň poslední Morganovou zastávkou je Alicia, která se distancovala od svých přátel a přežívá na vlastní pěst. Snaží se najít za každou cenu něco, co by ji mohlo nějakým způsobem přivést na jiné myšlenky a vyvolat v ní dobrý pocit. V této epizodě se proto snaží pomoc někomu, kdo pomoc vyžaduje. Bohužel je její snažení marné.

9. epizoda druhé poloviny čtvrté řady odstartovala poměrně solidní vlnu událostí. Můžeme se totiž těšit na jakýsi boj mezi přeživšími a přírodními živly. Do toho všeho ještě záchrana malé Charlie a Morganova plánovaná cesta na východ. Jak se naši hrdinové vypořádají se silnou bouří? Jaké další nebezpečí je potká? To se dozvíme v druhé poloviny čtvrté řady.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz