Po děsivé noci v lese jsme se přenesli do nové komunity Království, poté do Svatyně k Darylovi, no a ve 4. epizodě jsme se konečně dostali opět do Alexandrie. Epizoda obsahovala mnoho dialogů z komiksové předlohy, konkrétně z issue 103. Největší překvapení epizody bylo, když Rick přiznal, že Judith není jeho dcera, nýbrž Shanova, nicméně ji miluje jako vlastní. Tímto se uzavírá dlouhá teorie o to, že by Judith mohla být skutečně Rickova, ne Shanova. Nicméně během Neganovi návštěvy Alexandrie se toho událo mnohem víc. Pojďte se s námi na tyto skryté detaily, postřehy a zajímavosti podívat.

NEGAN A POMERANČOVÁ LIMONÁDA

Pokud si dobře pamatujete, tak ve 14. epizodě 6. série šel Daryl s Rositou a Denise na výpravu pro léky. Po cestě zpět se Denise rozhodne vzít chladničku z auta, ve které je pomerančová limonáda – nejoblíbenější příchuť její přítelkyně Tary. Bohužel, Denise tento skutek stojí život. Poté, co se zdrží u auta je Denise surově střelena do hlavy šípem.

Pomerančovou limonádu jsme mohli vidět i ve 4. epizodě 7. série, kde si ji Negan vezme z chladničky v Alexandrii. Sotva co ji dopije, zahodí jí směrem k Darylovi. Z Darylova výrazu můžeme vyčíst, že mu pouhá plechovka připomněla krutou smrt Denise. Nemluvě o tom, že její přítelkyně Tara stále neví, že Denise zemřela.

ČÍSLO EPIZODY

Není žádné tajemství, že v The Walking Dead (Živí mrtví) se často skrývají malé detaily. Již několikrát jsme mohli vidět odkaz na číslo epizody. Většinou jsme jej viděli na ciferníku u hodin, tentokrát se však objevil trochu jinde.

Během rozhovoru Negana a Ricka o tom, kde je Maggie, se náhle objeví otec Gabriel. Negan se lekne a prohodí další vtipnou hlášku. Když však vidíme záběr na otce Gabriela, v pozadí můžeme vidět číslo domu – 74. Čísla jsou pod sebou a symbolizují sérii a díl – 7. série, 4. epizoda. Přesně takovou epizodu si zde rozebíráme.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz