Máme pro Vás další shrnutí epizody, tentokrát nese název „The Same Boat“. Tento díl byl v trochu jiném duchu. Celý se odehrával na jednom určitém místě a ještě k tomu zde byly převážně ženy. Opět dostala prostor Carol a tentokrát i Maggie. Přečtěte si naše postřehy a dojmy z této epizody.

! POZOR PRO NĚKTERÉ ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY !

bd6

Epizoda začíná přesně tam, kde předešlá epizoda skončila. Vidíme únos Carol a Maggie a pak sled následujících událostí. Opět vidíme scénu kde nějaká žena mluví do vysílačky s Rickem. Tentokrát tu scénu však vidíme z jiného pohledu a to z pohledu zrzavé ženy, která stojí nedaleko v lesích. Jedna se o malinkou skupinku Saviors (Spasitelé), která pravděpodobně utekla ze základny.

Po rozmluvě s Rickem dojde k závěru, že není jiná možnost než se vzdálit a zavolat posily. Nejprve vidíme jak Carol a Maggie někam vezou a pak se ocitáme v opuštěné budově, pravděpodobně se jedná o další, méně používanou, základnu Saviors. V této budově se odehrává zbytek dílu. Ve kterém, jak už jsem zmínil, vystupují převážně ženy.

NEBOJÁCNÁ MAGGIE

Maggie v téhle epizodě prošla značným vývojem. Její charakter je znám především její inteligencí a schopností komunikovat s lidmi. Její výborná komunikace s lidmi se skupině osvědčila při návštěvě Hilltopu. Nicméně v téhle epizodě nám Maggie ukázala i svou „bojovou“ stránku. Maggie vůbec nepanikařila, právě naopak byla poměrně v klidu a prokázala velkou odvahu.

Maggie nám dává jasně najevo, že se Saviors nechce naložit jemně, ale naopak pěkně tvrdě. Hned na začátku epizody, kde Carol střelí jednoho z prchajících Saviors do ramene, Maggie prohlásí, že nikam nepůjde, dokud nebude konec. Odvaha Maggie opravdu nechybí, to můžeme vidět i po zbytek epizody např. když rozmlátila hlavu jedné člence Saviors.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz