Byl tu celý Pán Prstenů i Hobit a nyní nás celosvětově úspěšný režisér Jackson provokuje o Silmarillionu. Fanoušci Tolkiena určitě ví, že o filmové adaptaci této knihy se mluví již dlouho, bohužel práva vlastní Tolkienovi potomci, kteří nejsou zrovna zarputilými fanoušky filmů.

Jak jsme vůbec k tomu, že by se o Silmarillionu jako filmu dalo mluvit, došli? Pokud se pečlivěji podíváme na video, které je vzkazem pro všechny fanoušky Doctora Who, uvidíme, že se Jackson probírá knihou, ve které je spousta a spousta založených papírů. A po onom pečlivějším zaměření dojdeme k šokujícímu zjištění: pravděpodobně se jedná o Silmarillion!

Bohužel zatím není známo, zda nějaké – a jestli vůbec úspěšné – jednání mezi Jacksonem a Tolkienovými potomky proběhlo, proto stále zůstává jen u našich netrpělivých tužeb. A režisérově provokaci!

Chtěli byste zfilmovaný Silmarillion vidět? Četli jste knihu? Líbila se vám? Které je vaše nejoblíbenější Tolkienovo dílo, ať pouze kniha, či zfilmované? Dejte nám vědět!

A jen tak mimochodem, Peter Jackson tímto videem také dává najevo jeden fakt, že pro všechny fanoušky Doctora Who natočí epizodu jejich oblíbeného seriálu. Capaldi RULEZ !!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
18 y. o. Protivná, uštěkaná, hádavá, kyselá, cynická, ironická, sarkastická - to vše mě popisuje. Zároveň, pokud si to člověk zaslouží, jsem ale i milá, klidná, veselá a snažím se působit neustále optimisticky. Protože nejdůležitějším cílem v životě je žít ^^. Zbožňuji svého přítele, svého psa a neskutečně se těším, až budu moci vyrazit kolem světa. Momentálně potřebuji úspěšně ukončit střední školu.