Pamatujete si ještě na Silver Surfera z druhého dílu původní Fantastické Čtyřky? Nyní, po návratu práv na postavu zpět k Marvelu, se zdá, že bychom se s ním mohli opět setkat. A údajně již nyní v Avengers: Infinity War!

Silver Surfer, známý pod civilním jménem Norrin Radd, se v komiksech mimozemský cestovatel. Svou obrovskou sílu čerpá ze svého stříbrného prkna. Dlouhou dobu byl jeho spojencem mocný Galactus, pro kterého Surfer hledal planety, které by mohl pozřít. Později, když se Galactus chystal pozřít i Zemi, se proti němu Silver Surfer obrátil a dlouhou dobu bojoval po boku Fantastic Four.

Poté, co se k Marvelu vrátila práva na všechny postavy se spojitostí s Fantastic Four, nastávala otázka, zda se v nejbližší době se Silver Surferem setkáme i v Marvel Cinematic Universe. Do vesmírné části MCU by totiž zapadl skvěle. No a nyní se zdá, že by se mohl objevit už v Avengers: Infinity War! Podle několika zahraničních serverů je jeho účast ve filmu jistotou. Jen je prozatím divákům Surfer tajen jako překvapení.

Zdroj: cinematograph.it

Ztvárnit by ho měl relativně neznámý herec Curt Clendenin. Není jisté, jak velkou roli by měl mít, je klidně možné, že může jít „pouze“ o potitulkovou scénu. Ale i v tomhle případě by šlo o dobrou zprávu, že s postavou Marvel počítá do čtvrté fáze. A spolu se Surferem by se časem jistě dostavil i Galactus a Fantastic Four! Na závěr musím zopakovat, že se nejedná o žádné oficiální potvrzení. Jde jen o spekulaci, se kterou najednou přišlo několik na sobě nezávislých serverů. Může jít o pravdu, může se ale i ukázat, že šlo pouze o výmysl. Až samotný film Avengers: Infinity War ukáže.

Je podle Vás šance, že se Silver Surfer skutečně objeví již ve třetím díle Avengers? A mělo by jít o větší roli, cameo nebo pouze potitulkovou scénu? Napište nám Vaše názory a postřehy dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz