Silvie Koblížková se zapsala do povědomí diváků jako čtrnáctiletá, kdy ztvárnila mladou dívku s přezdívkou Uzlinka v kultovní komedii Pelíšky režiséra Jana Hřebejka. Film, ve kterém se poukazuje na střet různých generací na konci 60. let minulého století, získal celkem čtyři České Lvy. Rodinu Šebkových společně se Sylvií Koblížkovou ztvárnili Simona Stašová, Miroslav Donutil a Michael Beran. Jak se oslavenkyně změnila a co dnes dělá, se dozvíte v našem článku.

Silvie Koblížková se narodila 14. ledna 1985 v Praze. Před kamerou začínala v jedenácti letech ve snímku Jak se dělá opera (1996), poté přišla role ve filmu Bídníci (1998) a o rok později ji obsadil Jan Hřebejk do role Uzlinky v Pelíškách. To byl zatím poslední film, ve kterém se objevila. Také si ji můžete pamatovat ze seriálů Kde padají hvězdy (1996), Rodinná pouta (2004) a Velmi křehké vztahy (2007).

Po ukončení základní školy se hlásila na konzervatoř, avšak přijata nebyla, proto nakonec vystudovala management a marketing cestovního ruchu. Po maturitě se nějaký čas živila jako barmanka a ve svých dvaceti letech oprášila svou hereckou kariéru, když získala roli v seriálu Rodinná pouta.

Nějakou dobu působila v divadle, kde si zahrála v několika divadelních hrách. Od roku 2007 se již před kamerou neobjevuje a herectví se nevěnuje. V loňském roce pracovala jako manažerka v cestovním ruchu, aktuálně však působí jako Production manager ve společnosti zabývající se výrobou kino, tv a online obsahu. Jejím přítelem je filmový a divadelní herec Jiří Maryško (40).

Na začátku prosince loňského roku se představitelé Šebkových znovu sešli po jednadvaceti letech. Nafotila je u toho česká profesionální fotografka Lenka Hatašová. Na snímku níže je vedle Silvie Koblížkové brilantní herečka Simona Stašová.

Posted by Lenka Hatasova Photography on Tuesday, December 8, 2020

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz