Seriál The Simpsons opět předpověděl budoucnost. Curlingový tým USA na olympijských hrách v Pyeongchangu získal historicky první zlatou olympijskou medaili, když zvítězil nad favorizovanými Švédy. Tato informace však pro Simpsonovi není žádnou novinkou, předpovídali to již v roce 2010 v epizodě „Boy meets Curl“.

Autorem scénáře ke zmiňované epizodě byl Rob LaZebnik. Tehdy smíšenému curlingovému týmu, tvořenému sestavou Marge, Homer a Seymour Skinner se svou matkou, přiřkl první olympijské zlato v této disciplíně. Spojené státy v této epizodě porazili Švédy ve finálovém zápase v poměru 2:1, a světe div se, o osm let později zvítězily Spojené státy nad stejným soupeřem a dokonce stejným poměrem bodů.

Zdroj: deadline.com

LaZebnik na tuto zajímavost ihned upozornil na svém twitterovém účtu. Pogratuloval olympijskému týmu k zisku zlaté medaile z olympijských her a dodal, že to není poprvé co USA poráží Švédsko, Marge a Homer to dokázali již před osmi lety. Předpověď však zcela přesná není. V seriálu finálovou dvojici na stupni vítězů doplňoval tým Ruska, ve skutečnosti se však na třetím místě v Pyeongchangu umístili Švýcaři.

Simpsonovi se neukázali býti předpovídajícím seriálem poprvé. Předpověděli například, že se Donald Trump stane americkým prezidentem, Evropský skandál s koňským masem či vznik technologií nápadně podobných iPadu nebo Siri.

Zdroj: screenrant.com

Filaz

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz