Právě jste se podívali na finální epizodu svého oblíbeného seriálu a nyní nevíte, co s nově vzniklým volným časem dělat? Možná hledáte něco, co by nahradilo tu díru v srdci ve tvaru seriálu, ale nechce se Vám čekat na nové epizody? Tak v tom případě je tento článek přesně pro Vás, jelikož Vám nyní představujeme seznam několika skvělých seriálů, které můžete hned teď zhlédnout od začátku až do konce, pokud máte Netflix. 

1. Breaking Bad (Perníkový táta)

Už je tomu několik let, co tento legendární seriál dospěl ke konci, a viděl jsem od té doby ohromný počet jiných seriálů, ale i tak Breaking Bad stále považuji za ten nejlepší seriál, co jsem v životě viděl. Z tohoto důvodu jsem přesvědčen o tom, že každý, kdo tento seriál ještě neviděl, dělá ohromnou chybu a neví, o co přichází. Pokud jste tedy jedním z těchto lidí a máte Netflix, tak bych Vám doporučil svou chybu napravit. Poděkovat můžete později.

2. Prison Break (Útěk z vězení)

Málokterý seriál má v sobě tolik dějových zvratů, jako právě Útěk z vězení, který vypraví příběh geniálního architekta, jehož jediným cílem je dostat svého staršího bratra z vězení, díky čemuž se ale zaplete do něčeho mnohem většího. Zní tohle jako něco, co by Vás mohlo bavit? Tak zapněte Netflix a pusťte se do toho!

3. House of Cards (Dům z karet)

Politické drama o hluboké korupci fiktivní vlády Spojených Států Amerických s Kevinem Spaceym v hlavní roli. Na základě tohoto krátkého popisu možná seriál nezní příliš lákavě, obzvlášť když se o politiku vůbec nezajímáte a ani trochu se nevyznáte v politice USA, ale věřte mi, když Vám řeknu, že je tento seriál skvělá podívaná i pro Vás.

4. How I Met Your Mother (Jak jsem poznal Vaši matku)

Jeden z nejikoničtějších a nejpopulárnějších sitcomů všech dob, který pravděpodobně zná každý, kdo ví, co je to televize. Takže je také velmi velká šance, že už jste tento seriál někdy viděli. Avšak myslím si, že zrovna HIMYM je něco, co stojí za to zhlédnout opakovaně. Také je to perfektní zabiják času, jelikož je velmi náročně odmítnout sledování dalšího dílu, obzvlášť při sledování na Netflixu.

5. Death Note (Zápisník smrti)

Je všeobecně známo, že Anime není pro každého. Já osobně také nejsem velkým fanouškem většiny Anime. Ale pokud bych měl doporučit něco, co má potenciál zabavit téměř kohokoliv, tak je to právě Death Note. Tento seriál je plný zajímavých charakterů, překvapivých dějových zvratů a dokonce i pojednává o některých vážných a hlubokých tématech. Rozhodně tomu dejte šanci.

6. Narcos (Narcos)

Narcos je úžasné životopisné kriminální drama o legendárním šéfovi drogového kartelu jménem Pablo Escobar. Pokud se alespoň trochu zajímáte o jeho život, neboli jeho vzestup a pád, tak bych Vám rozhodně doporučil tento seriál. Nejen, že Vám to podá mnoho zajímavých informací, ale také je to skvělá podívaná.

7. Daredevil (Daredevil)

Kdyby se mě někdo zeptal, co je ten nejlepší seriál o komiksovém hrdinovi, tak bych bez jakéhokoliv váhání okamžitě řekl Daredevil. Je to škoda, že se tento úžasný seriál nakonec dočkal jen tří sérií, jelikož po jeho zhlédnutí budete bezpochyby toužit po tom, aby se Daredevil v podání Charlieho Coxe někdy navrátil na Vaše obrazovky. Tento seriál má opravdu všechno, skvělou hudbu, dech beroucí atmosféru, působivé herecké výkony, úctyhodnou režii a zatraceně dobré bojové scény. Co víc si přát?

 

Také stojí za zmínku: The Punisher (Punisher), Friends (Přátelé), Suits (Kravaťáci), Jessica Jones (Jessica Jones), The Fresh Prince of Bel-Air (Fresh Prince), Gilmore Girls (Gilmorova Děvčata)