Jaromír Jágr (47 let) patří k našim nejslavnějším a neúspěšnějším hokejistům. Někteří se ho nebojí nazvat i „hokejovým Bohem“. V hokeji se mu daří již spoustu let, ale co se týče partnerek, tak pořád ne a ne najít tu pravou budoucí paní Jágrovou. Takže stále svobodný a bezdětný Jarda je opět sám a k mání. Které ženy byly v průběhu let vidět po jeho boku? Buďto modelky, nebo televizní moderátorky. 

Iva Kubelková (42 let)

FOTO: Profimedia, TEMP Lidové noviny

První oficiální partnerkou byla právě Iva Kubelková. Tento vztah začal v roce 1996 a rozešli se v následujícím roce po úspěchu českého hokeje v Naganu.

Nicol Lenertová (44 let)

FOTO: Profimedia, Pacific coast news

Bývalá moderátorka televizních novin a modelka Nicol Lenertová se po Jágrově boku příliš neohřála. Měli spolu pouze krátký románek během léta 1999.

Andrea Verešová (38 let)

FOTO: Profimedia, CNC – sport

Verešová se pyšní titulem Miss Slovensko z roku 1999. Do povědomí české veřejnosti se dostala právě díky vztahu s Jágrem. Strávili spolu 4 roky a to v letech 1999 až 2003.

Lucie Borhyová (41 let)

FOTO: Profimedia, CNC – sport

S naší nejslavnější moderátorkou televizních novin strávil pouze jedno léto v roce 2004. Stejně jako s bývalou moderátorkou novin Lenertovou.

Inna Puhajková (33 let)

FOTO: Profimedia, SM

Vztah s touto modelkou a aktuálně moderátorkou sportovních novin patří k nejdelším, které Jágr měl. Byli spolu 6 let, a to v letech 2006 až 2012. Ač se zdálo, že snad dojde i na veselku, pár se nakonec rozešel.

Veronika Kopřivová (28 let)

FOTO: Czech News Center, a.s./Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Kopřivová je modelka a finalistka České Miss z roku 2012. Čerstvý konec tohoto vztahu je aktuálně propírán veřejností. Pár spolu začal chodit v roce 2015 a před pár dny se oficiálně po 4 letech rozešli.

 

-reklama-