Smyčka se utahuje nejen kolem Peggy. Sousa už o ní ví a musí se s tím nějakým způsobem vypořádat. Přibývá taktéž informací kolem samotné organizace Leviatan a začíná jít opravdu do tuhého. Jak se do celé situace vmísí Dottie Underwoodová ? A má šanci na úspěch Peggina tajná operace na očistu jména Howarda Starka ?

Šéf Dooley, agent Thompson a Carterová vyslýchají doktora Ivčenka, kterého v minulé epizodě zachránila Peggy společně s Howling komandem. Ivčenko mluví o začátcích Leviatanu, a vypadá to tak, že tuto organizaci založil sám Josif Visarionovič Stalin. Peggy má několik dobrých otázek, ale Dooley ji posílá svoje teze potvrdit. Poté pokračuje v hovoru s doktorem. Mezitím se Dottie (agentka Leviatanu) dostavuje k pohovoru s místním zubařem. Záhy zjišťujeme, že je vše promyšleno a ona jde do ordinace pouze s tím úmyslem, aby kontaktovala doktora Ivčenka.

1x2

Jak se posléze dovídáme, ten je opět pouze nastrčenou figurou Leviatanu, aby infiltroval SSR a zřejmě zajistil Starkovy zbraně. Ty zbraně, které pomohla Peggy vrátit zpět alespoň pro SSR, než aby je do rukou dostal právě Leviatan. Mezitím Sousa pokračuje ve svém soukromém vyšetřování Peggy, o které už jistě ví, že ona je tou tajemnou blondýnou (podle dvou ran nad lopatkou). Navštíví napadeného ve vězení a nechá si potvrdit svou pravdu tím, že dotyčnému ukáže fotku. Rozjíždí se tedy pátrání po Peggy.

Dottie, která komunikovala s doktorem již dostala své další instrukce. Musí se vypořádat s Peggy, která je primární cíl a musí být zabita. Doktor Ivčenko po neúspěšném pokusu o zhypnotizování Dooleyho, zkouší stejnou věc na agenta Yauche. Daří se, a i když mu nemůže Yauch dát to co che (přístup do laboratoře, kde jsou umístěny Starkovy vynálezy), ukáže mu alespoň východy, kudy může rychle opustit základnu SSR. Poté jej nechá spáchat sebevraždu. Další agent je tedy mrtev. Peggy se musí dostat do svého hotelu a vzít Stevovu krev a setkat se s Jarvisem, se kterým utekla z Angieiny restaurace, když po ní šli agenti SSR.

1x1

V hotelu vše prozatím probíhá dobře. Peggy se daří skrývat, a když už se zdá, že spadne klec, Angie jí pomůže svou historkou. Jenže osud tomu chtěl tak, že se na chodbě setkává Peggy a Dottie. Dottie políbí Peggy, která okamžitě omdlévá, protože Dottie použila Peggyinu rtěnku, kterou ji dal Howard Stark. Před jistou smrtí ji zachrání až agenti SSR a odvádějí ji na stanici. Tam začíná výslech.

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz