Konečně víme něco víc o nadcházejícím spin-offu seriálu Pretty Little Liars, The Perfectionists. Známe totiž jedno nové jméno na seznamu obsazení. Tato herečka se tak připojí k původním postavám Sashe Pieterse (Alison) a Janel Parrish (Mona).

K obsazení seriálu The Perfectionists se nově připojila herečka Sofia Carson. Oficiální účet Pretty Little Liars na Twitteru toto prohlášení zveřejnil již v pondělí, spolu s několik detaily o její roli. Sofia bude hrát Avu, která je popsána jako krásná bloggerka, která se snaží být módní ikonou.

Zdroj: ew.com

Konečně tak známe jedno jméno na seznamu obsazení (když nepočítáme Janel a Sashu). Pokud je vám Sofie povědomá, je to americká zpěvačka a herečka. Poprvé se objevila na televizních obrazovkách v seriálu Austin & Ally na Disney Channel.

Kromě toho také víme, že v tomto seriálu bude existovat velké tajemství a samozřejmě vražda na začátku příběhu, díky čemuž se dívky stávají přítelkyněmi. Takže v tomto ohledu je seriál podobný PLL, ale je to úplně nové tajemství a úplně nová vražda.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz