Ježek Sonic patří jednoznačně k těm nejznámějším postavám z japonských videoher a svou oblibou se pyšní po celém světě. Když byl před půl rokem ohlášen celovečerní snímek mimo jiné s Jimem Carreym v jedné z hlavních rolí a premiérou letos na podzim, všichni už netrpělivě čekali na první trailer, který však diváky spíš od  návštěvy kina odradil, než navnadil. A není divu. Postava se svým vzhledem vůbec nepodobala herní předloze

Studio Paramount Pictures přišlo se zprávou o vytvoření celovečerního filmu se Sonicem (Ben Schwartz) na konci minulého roku a od té doby už se čekalo jen na první ukázku. Ta dorazila na konci dubna, přičemž se na ni okamžitě po vydání strhla ohromná vlna kritiky, protože populární ježek se vůbec nepodobal své předloze. Místo mohutných očí jsme dostali malé korálky, typické tenké nohy vystřídala mohutná rozsáhlá stehna a to samé ruce – místo párátek umělé svaly, které se k drobné postavičce zkrátka nehodí.

Pár dní po této kauze, která tvůrce nenechala jen tak posedávat a nic nedělat, studio ohlásilo překvapivou zprávu – ježek se dočká designu nového, aby vyhovoval opravdu všem. Mnoho lidí se bálo, aby to nedopadlo ještě hůře, aby ten vzhled byl skutečně takový, jaký být má, většina diváků však sázela na jistotu. Týdny plynuly jako voda a pár dní nazpět jsme dostali i první uniklé obrázky z nového předělaného traileru, který konečně včera spatřil světlo portálu YouTube a během několika hodin stihl nasbírat přes 10 milionů zhlédnutí.

A ono to vyšlo. Teď se postava nejrychlejšího ježka na světě skutečně podobá své herní předloze a miliony fanoušků tak můžou v klidu spát. Příběh snímku bude stoprocentně zahrnovat únik před slavným padouchem Dr. Ivo „Eggmanem“ Robotnikem (Jim Carrey), který stejně jako náš hlavní zvířecí charakter nepochází z naší země. Dále bude hlavním tématem příběhu určitě přátelství s policistou Tomem Wachowskim v podání Jamese Marsdena (X-Men, Westworld, HOP) a jakési začlenění do nové společnosti.

Díky kompletním úpravám se samozřejmě posunula také premiéra snímku a to původně z 15. listopadu 2019 na konec února 2020. Režisérské křeslo zaujal Jeff Fowler, scénář pak vypracovali Patrick Casey, Josh Miller a Oren Uziel.

Na novou plnohodnotnou ukázku se podívejte zde:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz