Někteří z Vás jistě seriál Knightfall/Soumrak templářů znají, ale pokud ne, dovolíme si Vám jej doporučit. Jde o historický seriál s prvky fikce, kde se dočkáte skvělých bojových scén, zakázané lásky, intrik a vynikajících hereckých výkonů (ČSFD: 61%, IMDB: 6,6/10). Zatím jsme se dočkali jedné série s deseti epizodami. Nedávno jsme Vás také informovali o tom, že do druhé série míří slavná tvář z Hvězdných válek, Mark Hamill. V příslušném článku se podívejte na novou ukázku na druhou sérii. 

Oficiální popis seriálu podle ČSFD: Templářští rytíři byli nejmocnější, nejbohatší a nejzáhadnější vojenský řád středověku, pověřený ochrannou nejcennější křesťanské relikvie – Svatého grálu – a ukrývající tajemství schopná způsobit velkou zkázu. Seriál Soumrak templářů se noří hluboko do utajovaného světa templářů – legendárního bratrstva válečnických mnichů. Od jejich bitev ve Svaté zemi přes složité vztahy s králem Francie až po zradu, která nakonec vedla k jejich tragickému zániku. A kdy se druhé série tohoto skvělého historického seriálu dočkáme? Premiéry nadcházející série se dočkáme 25. března 2019, což je již brzy. Druhá série bude mít stejně jako série první deset epizod.

Dali jste už šanci seriálu Soumrak templářů? Líbí se Vám? Jak se těšíte na novou postavu, kterou ztvární Mark Hamill? Vaše odpovědi nám neváhejte napsat dolů do komentářů a nezapomeňte pravidelně sledovat náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

Zdroj: csfd.cz, geektyrant.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz