Věděli jste, že na TV Spektrum můžete sledovat dechberoucí přírodopisné pořady o zvířatech? Nechte se unést fantastickým světem zvířecích mláďat v minisérii Mláďata – první měsíce, první kroky, kterou můžete sledovat v sobotu 26. června v 10:05 na TV Spektrum.

Spektrum
Mláďata – první měsíce, první kroky, FOTO: Distribuce TV Spektrum

A pokud byste se sami chtěli vydat za divou zvěří, připravili jsme pro vás soutěž o 3 turistické batohy s chladícím boxem. Batoh má pohodlné nastavitelné ramenní popruhy a chladící box udrží svačinu v chladu až po dobu 5 hodin.

Soutěž trvá od pondělí 24.5. do neděle 30.5.2021 23:59. Losování proběhne v pondělí 31.5.2021 a vítězové budou kontaktováni e-mailem.

Vylosováni budou 3 vítězové, každý získá jeden turistický batoh.

Soutěžní otázka:

Která televizní stanice z portfolia AMCNI se specializuje na kulinární dovednosti?

  1. Spektrum
  2. AMC
  3. TV Paprika

➡️ Více informací a nápovědu k soutěžní otázce naleznete na https://tvspektrum.cz/

Pravidla:

1. Odpovědi posílejte na e-mail soutez@tvguru.cz a do předmětu uveďte „Batoh„.

2. Po vylosování výherce ověříme splnění pravidel a odpovědi. Následně jej budeme kontaktovat e-mailem a doptáme se na kontaktní údaje, abychom mohli předat adresu sponzoru soutěže, který odešle výhru. Pokud se výherce neozve zpět (do 7 dní), bude vylosován další.

3. E-mailové adresy soutěžících nebudou předány třetí straně a v rámci našich zásad ochrany osobních údajů nebudou ukládány a nebudou zneužity k odesílání obchodních sdělení, nemusíte se tedy bát následné nevyžádané pošty.

4. Vícenásobná účast jedné osoby ve hře není povolena.

5. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžícího z důvodu porušení pravidel soutěže, neuvedených nebo nepravdivých údajů, duplicity nebo jiných.

6. Výhru nelze převádět na jiné osoby.

7. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti, ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

8. Pořadatel si vyhrazuje právo na veškeré změny v cenách a soutěžních mechanismech.

9. TVGURU.cz je pouze zprostředkovatelem, výhru odešle přímo TV Spektrum do 2-3 týdnů od předání kontaktu na výherce.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR