Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

V pondělí 7. listopadu večer uvede TV Nova další premiérový díl oblíbeného detektivního seriálu Specialisté. V epizodě s názvem Hodinový manžel musí policisté najít vraha muže, který vedle svého normálního zaměstnání dokázal ve volném čase zvládnout i nejednu další „fušku“. Mezi podezřelými je i sestřenice fotografa Vojty Plouhara (Jan Révai), kterou si s velkou chutí zahrála herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková.

Zavražděný instalatér si vedle svého zaměstnaneckého poměru přivydělával i jako hodinový manžel „Šikula Libor“. Zdá se však, že mrtvému nešlo ani tak o přivýdělky, jako spíš o šikovný způsob, jak navazovat intimní styky s pohlednými ženami v okolí. Byla to některá z těchto mimomanželských aférek, která stála Šikulu Libora život? V tomto případě se podezřelí téměř předhánějí v tom, jak policistům říci jen kus pravdy. Tu se tak Specialisté dozvídají jen po malých dávkách, přesto se jim podaří objasnit složitý propletenec vztahů kolem zavražděného muže.

Lucie Vondráčková o hereckých setkáních při natáčení Specialistů: „Nemohu moc prozradit o své postavě, ale celé natáčení bylo moc příjemné, protože jsem se potkala se spoustou kamarádů. Například s Jirkou Hánou jsem kdysi dávno hrála v Divadle Rokoko, on byl král a já Johanka z Arku. To mě na herectví baví, že se pak potkáte s kolegy v jiných situacích, časech a někdy i staletích a společně se můžete přetransformovat do jiných postav. A hodně let znám i Martina Dejdara nebo třeba Honzu Révaie, se kterým jsme spolu kdysi uváděli Slavíka.“

A dodala ještě, jaký má vztah k epizodním rolím v dlouhoběžících seriálech: „Já mám takovéto epizodní role v rozjetých vlacích velmi ráda, protože se na chvilku napojíte, vstoupíte do toho pendolina, pak zase vystoupíte a jdete někam jinam. Jste jenom návštěvník a poté zase jdete do jiného projektu.“

Diváci mohou tuto novou epizodu seriálu Specialisté sledovat 3 dny před její televizní premiérou na Voyo. Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova.

Zdroj: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA