Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Dalším premiérovým dílem pokračuje oblíbený seriál Specialisté. Řešit se bude smrt mladé uklízečky, jejíž vyřešení se bude zdát zpočátku zcela jasné a jednoduché. Čím více se ale tým kriminalistů vyptává, tím více se případ zamotává.

Jako zcela zbytečná se detektivům v první chvíli jeví smrt mladé uklízečky Elišky Jarolímové. Zdá se, že při nočním úklidu kanceláří přistihla zloděje, ovšem její úmrtí vypadá spíše jako nešťastná shoda okolností. Hodně se Specialistům snaží pomoci vedoucí noční směny uklízeček Antonín Hasman. Záhy tedy zjistí, že kanceláře byly již jednou vykradeny a že i nyní se zloději pravděpodobně jednalo pouze o firemní notebooky. Navíc vyjde najevo, že zámky nebyly násilně otevřeny a podobné krádeže se nedávno odehrály také v dalších úřadech, ve kterých uklízí stejná firma. Detektivové se tedy zaměří i na manžela mrtvé ženy a jeho podezřelého známého. Ten ale, i přes Hasmanovu pozitivní identifikaci, zabití Evy Jarolímkové odmítá. Kdo tedy lže a kdo není tím, za koho se vydává?

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo. Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova.

Zdroj: TV Nova

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA