Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Ve staré obyčejné hospodě „U zeměkoule“ je nalezeno tělo zavražděné majitelky Žofie Satrové. Čin z počátku vypadá hodně nesmyslně, neboť žena byla u svých štamgastů velmi oblíbená. A přestože policisté poměrně rychle vytipují čtyři podezřelé, ani u jednoho z nich se jim motiv k vraždě nezdá dostatečně silný. Krom manžela a syna mrtvé ženy už zbývá pouze věrný štamgast Pěnkava, který hospodské pomáhal s opravami, a také Gabriel Choc (Daniel Bambas), majitel „konkurenčního“ baru ve stejné ulici, který se snažil zadluženou restauraci od Žofie Satrové odkoupit.

Kapitán Kovář (Jiří Hána) má u tohoto případu hned dva zdatné pomocníky. Jednak mu s informacemi vypomůže otec (Oldřich Vlach), protože do hospody, která je shodou okolností nedaleko jejich bytu, kdysi chodíval na pivo. A pak mu do pátrání zasáhne i novinářka Martina Svátková (Marta Dancingerová). Jejich vzájemný vztah je stále vážnější. Specialistům se i díky tomu podaří odhalit nečekané souvislosti a pozadí vztahů.

Daniel Bambas ke své roli v seriálu řekl: „Moje role je majitel baru, takový hajzlík, který je podezřelý z vraždy. Mám takové role rád, byla to pro mě hezká změna oproti jiným postavám. Navíc jsem zatím nikdy nestál za barem a tady jsem musel předstírat, že míchání drinků a všechny s tím spojené grify jsou můj každodenní chleba, což bylo vtipné.“

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo. V pondělí 20. června tak bude na Voyo pro předplatitele dostupný poslední premiérový předprázdninový díl Specialistů s názvem Keny u ledu.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova.

Zdroj: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA