Spekulace, které se objevily teprve nedávno, rázem jeden jediný příspěvek proměnil ve skutečnost. Jamie Foxx, který si ve druhém díle pavoučí franšízy od studia Sony střihl divokého záporáka Electra, dostane druhou šanci a stejnou roli si zopakuje i ve třetím díle MCU Spider-Mana z roku 2021. Informaci poskytl server The Hollywood Reporter a posléze také samotný představitel.

V roce 2014 jsme dostali snímek Amazing Spider-Man 2 a s ním i masovou vlnu hejtů (negativních ohlasů), protože příběhová linie filmu byla dle kritiků údajně zamotaná, nedávala smysl a ani po zhlédnutí závěrečné scény diváci svůj názor nezměnili. Celovečerní snímek od Sony nám odhalil hned několik tajemství Peterova otce a rozvinul příběh samotného pavoučího muže, kterého si střihl Andrew Garfield. Kromě toho jsme dostali záporáka Electra v podání Jamieho Foxxe – zde fanoušci kritizovali vzhled i zrod známého padoucha. Vše se ale brzy změní.

Kromě toho, že prozkoumáme povahu a schopnosti Maxwella Dillona (Electra) opět z jiného úhlu, se nyní dočkáme zcela nové, unikátní visáže. Modrá kůže změní barvu na béžovou a oblek by měl vycházet z komiksové předlohy, digitální efekty a úprava však nebudou chybět. Jamie tedy dostane druhou šanci na to ukázat, zač je toho pořádný záporák se silnou osobností a příběhem, který z nízkých žebříčků povýší na hranice maxima.

FOTO: Takto by mohl vypadat Jamie Foxx v novém obleku, Marvel studios/ Disney

Produkce třetího Spider-Mana, který dorazí do kin 17. prosince 2021, po koronavirové odmlce už nyní chystá přípravy na další chod. Doufejme tak, že v následujících týdnech vše proběhne hladce s maximálně hygienickými opatřeními – přece jen má momentálně filmový průmysl obrovský skluz nejenom z hlediska premiér nových titulů, ale i natáčení.

Těšíte se na postavu Electra? Jste rádi, že si ji opět střihne herec Jamie Foxx? Podělte se o názor níže do komentářů či na naši facebookovou stránku! Další aktuality jsou již na cestě.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz