Podle neověřených zdrojů by fanoušci už tento týden mohli dostat očekávané trailery na filmy Avengers 4 a Spider-Man: Daleko od domova (Spider-Man: Far From Home). Oba trailery se neúprosně blíží, a s tím přichází i bližší informace ohledně samotných filmů. Teď se nám naskytl první pohled na Spider-Manův nový stealth oblek, který poprvé oblékne právě ve dvojce pavoučího muže. 

Tom Holland na podzim tohoto roku odhalil nový červenočerný oblek, který se objeví ve filmu Spider-Man: Daleko od domova, ostatně o tom jsme vás informovali říjnu v tomto článku. To, že Peter Parker dostane také nový stealth suit, neboli tajný oblek známý především pro fanoušky komiksů, jsme se dozvěděli, když se film natáčel v Benátkách a na internet unikly fotografie z natáčení. Od podzimu byly veškeré bližší informace drženy pod pokličkou. Podrobného pohledu na oblek jsme se dočkali až na začátku prosince, kdy se v Brazílii konal Comic Con Experience.

comicbook.com

Šéfredaktor magazínu Collider se brazilské akce zúčastnil, pořídil několik fotek, a poskytl nám tím první detailní pohled na Parkerovu novou zbroj. Peter by tento nový oblek měl dostat od ředitele S.H.I.E.L.D.u Nicka Furyho, kterého ve filmu opět ztvární legendární Samuel L. Jackson, a oblek opravdu vypadá, že byl navržený S.H.I.E.L.D.em. Ve dvojce se znovu objeví i ZendayaJake Gyllenhaal, nebo Jon Favreau. Snímek se v kinech představí 4. července 2019, a traileru bychom se mohli dočkat již tuto sobotu.

collider.com
-reklama-