Včera nám MCU studio opět odhalilo nový TV Spot s Peterem Parkerem v hlavní roli, který nás má ještě víc nalákat na druhou sólovku Spidermana Toma Hollanda s názvem Spider-Man: Far From Home.

Kromě částí, kterých jsme si již všimli v předchozích trailerech – tedy scéna, kdy Peter s překvapeným Happym v pozadí odmítá hovor Nicka Furyho, jsme byli svědky pár pořádných novinek!

Oblek

Peter Parker bude mít nový oblek! A pracuje na něm sám v Tonyho laboratoři, která je koncipovaná přímo v letadle, který zrovna řídí Happy. V pozadí si můžeme všimnou i pár návrhů, které mu tam nechal samotný Tony a které měli Petera inspirovat.

Brýle

Druhým překvápkem (a očividně nejen pro nás, ale i pro Petera) jsou brýle naváděné softwarovým programem podobným v jeho obleku. Zde může však po jejich nasazení číst momentální myšlenky všech lidí, na které se podívá. Očividně se mu to může hodit nejen při odtajnění (možná) zlých úmyslů zákeřného Mysteria nebo odhalení pravé identity Dmitria Smerdyakova, který sice bude ve filmu spolupracovat s Nickem Furym, ale fanoušci komiksu vědí, že se tato postava skrývá pod převlekem zákeřného záporáka Chameleona! Tuto postavu si mimo jiné zahraje Numan Acar.

Tom Holland jako Peter Parker

Zde je samotný TV spot, který vše obsahuje:

MCU se nebojí prozrazovat a lákat své fanoušky novými a novými informacemi. Snad se ale dají velmi brzo pauzu a nechají nám nějaká ta překvápka i v kině, do nichž vstoupí už 4. července! :)

zdroj: https://screenrant.com, titulní fotka – https://www.empireonline.com

-reklama-