Rozchod společností Sony Pictures a The Walt Disney Company se prozatím odkládá a přátelský soused Spider-Man zůstává u Avengers.

Nedávno jsme vás informovali o dohadech mezi konglomerátem The Walt Disney Company, jenž vlastní Marvel Entertainment, a firmou Sony Pictures, ti vyjednávali o budoucnosti postavy pavoučího muže. A když už fanoušci ztratili veškerou naději, objevila se šokující zpráva: Peter Parker se ještě v alespoň jednom filmu od Marvel Studios objeví. O dohodě rozhodlo vedení obou společností, ale i tak to vypadá, že odchod Spider-Mana je do budoucna nevyhnutelný.

FOTO: reprofoto YouTube

Postava Spider-Mana sice vznikla v Marvel Comics, ale kvůli finančním problémům bylo komiksové nakladatelství nuceno prodat filmová práva na pavoučího muže právě do studia Sony. To před několika lety propůjčilo Parkera zpět do svého rodiště, v té době už do Marvel Studios, neboli filmového studia, které patří pod mateřskou společnosti Marvel Entertainment, jež má pod sebou i Marvel Comics. Pod touto značkou vznikly dva sólo filmy – Homecoming a Daleko od domova. K tomu se Spider-Man objevil i ve filmech Captain America: Občanská válka, Avengers: Infinity War a Endgame. 

První zprávy o tom, že Peter Parker, kterého momentálně ztvárňuje britský herec Tom Holland, zaskočily fanoušky na přelomu srpna a září. Teď je ale vše jinak a pro zastánce „marvelovského Spideyho“ se blíská na lepší časy, protože na stříbrném plátně bude k vidění ještě alespoň jeden film s mladíkem v červeno-modrém, respektive červeno-černém, obleku. O dalším osudu rodáka z newyorského městského obvodu Queens zatím není jasno, prozatím je ale zachráněn. Premiéra dalšího dílu je naplánována na 16. července 2021.

Embed from Getty Images
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz