Fanoušci oblíbené televizní show „Supernatural“ souhlasili se spin-offem s názvem „Wayward Sisters“, který měl být zaměřený na skupinu ženských postav, které se již objevily v seriálu. Navzdory úspěšné přehlídce Supernatural byl však spin-off nečekaně zrušen. 

 Myšlenka na tento spin-off přišla poprvé v roce 2015, kdy se mluvilo o tom, že show bude zaměřena na dvě ženské role, které učí a cvičí mladé ženy, aby bojovaly proti nadpřirozeným silám. V tu chvíli začali herci i fanoušci tuto myšlenku propagovat. Po velkém množství pozornosti, které přineslo samotné obsazení, bylo konečně v červnu 2017 oznámeno, že se tohoto spin-offu dočkáme.

Zdroj: comicbook.com

Přestože pilotní epizoda byla úspěšná a obdržela velmi pozitivní reakci, CW stanice se rozhodla v sérii nepokračovat. Pochopitelně to zneklidnilo mnoho fanoušků, ale také obsazení. Tvůrce a výkonný producent, Andrew Dabb, se v pátek vyjádřil na tuto nečekanou zprávu: ,,Zlomilo mi to srdce. Milujeme tyto postavy a strávili jsme téměř dva roky snahou, aby se tato show uskutečnila, ale přesto existují některé boje, které nemůžeme vyhrát.“

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz