David Tennant a Michael Sheen jsou oba velmi známí a oblíbení britští herci. Tennant vešel ve známost hlavně díky své roli desáté regenerace Doktora v seriálu Doctor Who a Sheen proslul zvláště biografickými filmy. V roce 2019 jsme je mohli spatřit v seriálu Dobrá znamení, ve kterém ztvárnili anděla Azirafala (Michael Sheen) a démona Crowleyho (David Tennant). To, že si oba při natáčení skutečně padli do noty, dokazuje i to, že v době karantény a izolace se rozhodli vytvořit nový projekt.

Tím je krátká šestidílná minisérie s názvem Staged. Jedná se o komedii, kterou napsal Simon Evans (který také vše režíruje a dokonce v seriálu i hraje) a Phin Glynn. Hlavní postavy zde samozřejmě znázorňují David Tennant a Michael Sheen, ale také jejich partnerky, Georgia Tennant a Anna Lundberg.

Děj je vlastně úplně jednoduchý. Ve světě zuří pandemie nemoci COVID-19 a režisér Simon Evans se snaží přinutit dva neposlušné herce, Tennanta a Sheena, aby s ním spolupracovali a nacvičili přes aplikaci ZOOM hru od italského dramatika Luigiho Pirandella s názvem Šest postav hledá autora. Avšak samozřejmě se věci začnou komplikovat, když se znudění herci začnou do sebe navážet a začnou se hašteřit.

Pokud v dnešních nelehkých časech potřebujete vykouzlit úsměv na tváři, tohle je seriál pro vás. Zvláště pokud jste již fanoušky Michaela Sheena a Davida Tennanta.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz