CW konečně oznámilo termíny finále pro všechny své oblíbené pořady, takže nejlépe si vzít tužku a zapsat si tyto termíny na papír nebo třeba do mobilu! Nenechte si nic ujít. A mějte na paměti, že níže uvedené datum je u nás vždy o den později! :)

Epické finále nám ukáže nováček mezi seriály a to nová série s názvem Riverdale, vražda Jasona Blossoma bude nakonec vyřešena na samém závěru první série. A to se uskuteční ve čtvrtek 11. května. Hned příští týden na to se rozloučíme s dvanáctou sérií známého seriálu Supernatural a to ve čtvrtek 18. května. Ale nebuďme zklamaní. Bratři Winchestrové se nám vrátí ještě jednou naposled s třináctou sérií! Rozhodně je, se na co těšit.

22. května pak proběhne loučení s druhou sérií Supergirl a zároveň také se seriálem Jane the Virgin, které spadá na to stejné datum. S dalším spin-offem seriálu Arrow, tedy Flashem pak skončíme s finálovým dílem v úterý 23. května, zatímco Arrow a The 100 skončí ve středu 24. května.

V červnu musíme říct sbohem královně Mary, protože se seriálem Reign se už loučíme officiálně, 4. série je konečnou a finále proběhne 16. června, zatímco The Originals u kterého se stále neví zda bude další série a IZombie, skončí v pátek 23. června a v úterý 27. června.

A ještě jednou pro pořádek plán níže (samozřejmě s tím, že u nás tedy o den později):

Čtvrtek 11. května – Riverdale
Čtvrtek 18. května – Supernatural
Pondělí 22. května – Supergirl + Jane the Virgin
Úterý 23. května – The Flash
Středa 24. května – Arrow + The 100
Pátek 16 června – Reign (finále série)
Pátek 23. června – The Originals
Úterý 27 června – IZombie

Pokud máte tyto data zapsané, neexistuje aby jste na finále svého oblíbeného seriálu zapomněli. :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz