Už se to blíží! Ještě se několikrát vyspíme a už za měsíc nás čeká pořádná výprava do předaleké galaxie, ještě před tou velkou expanzí pohádek (na kterou se všichni tak moc těšíme ♥)

A Disney nelení a hned vedle obrovské marketingové kampaně na pokračování filmu Frozen vidíme všude po obchoďácích předměty všeho druhu s Rey, Finnem, Darthem Vaderem (?) apod. Už jsem byla svědkem i vánoční edice svetrů Star Wars, což je zlaté a znepokojující zároveň.

Embed from Getty Images

No, zkrátka, studio se v čele s režísérem J. J. Abramsem hodlá vyvarovat předešlé chybě s poslední dílem Star Wars: The Last Jedi a hodlá z předvánoční atmosféry vytěžit co nejvíc. A to se týká i stále nových a nových fotek, plakátů, ale také teaserů, které nás čím dál tím méně nechávají klidnými. No schválně, už jste viděli nový Tv spot?

Kromě scén, které si už pamatujeme z předchozích trailerů jsme byli opět svědky nových akčních ukázek, které slibují pořádné napětí a zábavu po celou dobu filmu. Co nás však v tomto článku ale zajímá nejvíc, je krátká scéna na Rey (Daisy Ridley), z nichž můžeme mít dojem, že se nachází na ostrově Ahch-To – tam, kde se setkala s Lukem Skywalkerem (Mark Hamill) na konci dílu Star Wars: The Force Awakens. Prostředí nacházející se za Rey by o tom dost svědčilo.

Ale mrkněte se sami a sami se rozhodněte. Ale epické by to bylo dost, no ne?

Film Star Wars: The Rise of Skywalker startuje v kinech už 20. prosince 2019, tak si ho nenechte ujít!

SouvisejícíStar Wars: The Rise of Skywalker – nové fotky poodhalují nové informace!

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů