Devátý snímek týkající se rodiny Skywalkerů ze Star Wars světa se pomalu, ale jistě blíží do kin, to však neznamená, že by nám tvůrci nedávali stále nové a nové informace týkající se snímku. A dnes pro Vás máme opravdu zajímavý střípek.

Už dávno víme, že se ve filmu Star Wars: The Rise of Skywalker znovu dočkáme hlavní trojice posledních dvou snímků – Star Wars: The Force Awakens a Star Wars: The Last Jedi a to Rey (Daisy Ridley), Finna (John Boyega) a Poa Damerona (Oscar Isaac). Samozřejmě se vrací i hlavní záporák, Kylo Ren, v podání Adama Drivera a samozřejmě, tím největším překvapením pak není nikdo jiný, než neustále diskutovaný Palpatine v podobě herce Iana McDiarmida.

Richard E. Grant, FOTO: flickr.com

Další známé postavy nás ve více než dvouhodinovém snímku samozřejmě čekají taky, nově obsazeným je herec Richard E. Grant, kterého můžeme znát například z parádního snímku Logan od režiséra Jamese Mangolda. Ten by si ve filmu mohl střihnout poměrně zásadní roli, která by měla výrazně ovlivnit celý děj. Grant na to byl totiž sám tázán. A víte, co odpověděl?

„Čeká vás velký zvrat, o kterém vám samozřejmě zatím nemůžu nic prozradit. Je velmi emocionální a také si myslím, že to byl skvělý SCENÁRISTICKÝ počin.“

První, co nás samozřejmě napadne, je, zda to nebude nějaký příbuzný Rey. Že bychom se konečně dozvěděli, kdo jsou její rodiče? Či to má snad nějakou spojitost s Finnem a jeho minulostí Stormtroopera? Režisér J. J. Abrams nám o tomto moc dalšího prozradit nechce, proto se budeme muset nechat překvapit.

A to naštěstí nebude tak dlouho trvat, neboť se snímku dočkáme již 19.12.2020! Zde si můžete pustit trailer:

související: Star Wars: The Rise of Skywalker – co všechno víme o návratu Palpatina?

                 Star Wars – co odhalil nový TV Spot k filmu The Rise of Skywalker?

                 Star Wars: The Rise of Skywalker – nové fotky poodkrývají nové informace!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant.com
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů