Pomalu ale jistě se nám blíží třetí díl poslední trilogie k filmům Star Wars, které tady s námi jsou již necelých 40 let. Na nových fotkách, které kmatem přibývají, se opět můžeme dozvědět něco nového.

To, co se bude dít s Rey (Daisy Ridley) a jejím vztahem s proradným Kylo Renem (Adam Driver) toho pořád ještě moc nevíme. Nejvíc nás samosebou zajímá, nepropadne-li Rey temné straně síly a zda to nakonec nakonec nebude právě Kylo Ren, kdo zachrání galaxii. To nás v tomto článku ale mine, protože hlavní roli na nové fotografii se ujímá pilot Poe Dameron, kterého ztvárňuje herec Oscar Isaac.

Na fotce ho totiž vidíme řídit pověstný Millennium Falcon, loď, která donedávna sloužila Hanu Solovi (Harrison Ford) a jeho příteli Chewbaccovi (Peter Mayhew). Tu pak zdědila Rey, tu však na fotce nevidíme. Naopak zde je ještě zobrazen bývalý Stormtrooper Finn (John Boyega). Vypadá to, že se pověstné trio znovu vrací k sobě, snad se tam někde blízko ukrývá i samotná Rey, na to si však asi budeme muset počkat až do kin.

zdroj: www.collider.com

Film Star Wars: The Rise of Skywalker začíná v kinech 20.12.2019 a o všech dalších novinkách vás budeme nadále informovat!

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů