Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Seann William Scott je hercem, kterého lidé znají převážně jako Stiflera z úspěšné filmové série Prci, prci, prčicky. Veřejností je herec díky několika životním rozhodnutím a rolím považován za jakéhosi prasáka. Jaká je ale skutečnost a zbavil se této nálepky? Realita a život tohoto herce mnohé z vás příjemně zaskočí.

K první velké filmové roli se Scott dostal v roce 1999 v komedii Prci, prci, prcičky. Ve filmu ztvárnil postavu Steva Stiflera. Díky své úspěšnosti si roli zopakoval i v následujících dílech. Stiflera ve filmu ukázali jako proutníka, který nenechá ženy ani na chvíli odpočinout. Jeho tvář ale diváci mohli vidět i v dalších úspěšných filmech. K dalším jeho rolím patří například film Apokalypsa nebo Vítejte v džungli. Během první role bylo herci 23 let.

Scott dostal nápad stát se hercem během sledování různých divadelních představení v městském divadle. Podařilo se mu odmaturovat na Park High School. Po úspěšném odmaturování jeho cesta vedla do Los Angeles. Právě tady byl následně objeven hledači talentů, kteří jej začali obsazovat. Scott si tak zahrál například ve videoklipu Hole in my Soul, na kterém pracovala skupina Aerosmith. A jeho první filmová role na sebe nenechala dlouho čekat.

Scott si bezpochyby zaslouží nálepku vyhledávaného herce a pokoušel se prorazit i do světa produkce. Svůj osobní život si ovšem střeží, a tak o něm není uvedeno příliš mnoho informací. Dnes je možné na herce narazit v sitcomu Welcome to Flatch stanice Fox. Obsazen byl ale i ve filmu Becky 2: The Wrath of Becky, který v kinech a na televizních obrazovkách uvidíte nejdříve až v roce 2023. V září roku 2019 se oženil s úspěšnou interiérovou designérkou Olivií Korenberg. Herec také prozradil, že nenosí klasické spodní prádlo, ale že velmi často chodí tzv. „na ostro“. 

Lidé často přirovnávali povahu a charakter herce k jeho filmové postavě z úspěšné série Prci, prci, prcičky. Ve skutečnosti byl ovšem herec stydlivý, a to převážně ve společnosti žen. Uvádí také, že do svých třiceti let žil sám. Své označení prasáka si tak herec zasloužil neoprávněně. Dnes, tedy 3. října, slaví „Stifler“ šestačtyřicáté narozeniny a objevuje se v seriozních rolích, které jsou diametrálně odlišné od té, která jej do světa Hollywoodu vystřelila.

Zdroje: csfd, imdb

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz