Jak se Jarda dostal do Chicaga, to jste se mohli dočíst v jeho minulých zápiscích. Aktuálně se však dostal i na další zajímavou natáčecí lokaci, kde budou doma především fanoušci komiksů vydavatelství DC Comics, přesněji milovníci netopýřího muže, tedy Batmana.

Konkrétním místem, které Jarda navštívil, je budova Chicago Board of Trade, kterou jste mohli vidět ve filmu Batman začíná od režiséra Christophera Nolana. Budova patří do Amerického národního registru historických míst a ve filmu šlo o sídlo Wayne Enterprises, tedy firmu, kterou založila rodina Wayneových.

bb1Nyní jde o sídlo několika společností a nadále je to především historická památka, sloužící převážně k byznisu. Přesto v poslední době jde také o místo, kde se to hemží i filmovými kamerami, jelikož architektura samotné budovy je rozhodně reprezentativní a v mnoha směrech i vyhovující samotným filmařům.

Jak jste se mohli dovědět z Jardových dřívějších článků nebo videí, je samotné Chicago velmi oblíbeným místem pro filmaře. Takový Michael Bay by mohl vyprávět. Natočil zde totiž své miliardové Transformery. Přesto zdejší budova je spjata právě s Batmanem a jeho začátky.

Rozhodně se podívejte na aktuální Jardovo video přímo z místa, kde se dovíte spoustu zajímavých informací přímo o Batmanovi a také o této slavné budově. A příště se těšte na Atlantu- místo, které znáte z The Walking Dead.

VIDEO:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz