Jak jistě víte, náš redaktor Kacero se rozhodl procestovat celý svět autostopem a vydat se na nejslavnější a nejznámější filmové lokace. Z těchto lokací nám bude dělat reportáže a fotky. 

Jeho cestu můžete sledoavat na našem webu TVGURU a na jeho facebookové stránce.

Slovensko, Bratislava: Fontána pre Zuzanu

Co si Kacero pro Vás připravil o této lokaci? 

První natáčecí lokaci máme za sebou. I když se start moc nepoved, vše proběhlo podle plánu. Do Bratislavy jsem dorazil stejný den, 20. 4. 2015. Spolu se mnou tam byla i má kolegyně Athelasil, která mi pomohla fontánu najít a natočit první blog. Osobně bych to ohodnotil na výbornou. Fontána je krásná a čistá. Čekal jsem něco horšího než ve filmu a tak mi doslova vyrazilo dech, když jsem viděl, že Fontána lásky (její skutečný název) byla v roce 2008 zrekonstruována a zrekonstruovalo se přitom celé sídliště. Vše je tam krásně čisté a skvěle upravené.

K fontáně přibyla i tabule s fotkami, jak se žije u Fontány pre Zuzanu, kde si návštevník může prohlédnout fotky, jak šel čas s Fontánou lásky. Fontána má dokonce i svou vlastní hvězdu a to umístěnou přímo před sebou, kde je zaznačeno, kdy byla postavena, kdo byl její architekt a kdy byla celá zrekonstruována. Teď mě čeká cesta na další filmovou lokaci. Která to bude? To nechci prozradit, bude to takový malý bonus. Původně jsem tu lokaci nechtěl točit, ale ráno po Fontáně, když jsem vyšel ze stanu, tak moje první myšlenka byla, že prostě tohle místo nesmím minout. Proto se zdržím v ČR o trouchu déle. Po této lokaci pojedu do Hoštic, podívat se jak to vypadá v nejznámější vesničce v České republice a pak už „tradá“ ven z ČR a směr Francie, kde se točil film Četník ze Saint Tropez.

Pokud byste mě chtěli na mé ceste finančně podpořit, můžete tak učinit zakoupením trička od společnosti pandemic.cz, které stojí celkem 399Kč a celý finanční obnos věnuje společnost Pandemic na mou cestu. Pokud nevíte o této cestě nebo Vás článek zaujal neváhejte navštívit facebook.com/stopom

 

[fbcomments]
-reklama-