V posledních týdnech jakoby se roztrhl pytel plný trailerů na nejočekávanější filmy a seriály tohoto roku. Dočkali jsme se traileru na osmou a zároveň poslední řadu Game of Thrones (Hra o trůny), čtvrté pokračování superhrdinské týmovky Avengers: Endgame, Tarantinův devátý film Once Upon a Time in Hollywood, čtvrté pokračování Toy Story 4: Příběh hraček a mnohem víc. Dnes se konečně dostalo i na fanoušky kultovního seriálu Stranger Things. První oficiální trailer na třetí řadu je venku.

Letos v létě se můžeme těšit na třetí pokračování mysteriózního seriálu Stranger ThingsTen se nám poprvé představuje v roce 2016 a sklízí nečekaný úspěch. O rok a půl později je nám představena druhá řada, která je rovněž přijata velmi pozitivně. Třetí pokračování bylo tedy namístě.

Po dalším roce a půl se tedy opět vracíme do městečka Hawkins v Indianě a nejen tam! Nová řada přináší totiž spoustu novinek. Těšit se můžeme jak na nové lokace, tak na nové postavy. Samozřejmě, že se dočkáme i původní dětské party, ze které se pomalu, ale jistě, stává parta mladých teenagerů.

Naopak z dosavadních teenagerů se stávají dospělí, které pravděpodobně čeká opravdové zaměstnaní. V traileru můžeme vidět i šerifa Hoppera a matku Willa – Joyce Byers. Vše je zpočátku velmi růžové. Minulost však naše hrdiny dohání a svět Vzhůru nohama se opět ozývá. Podaří se jim hrozbu zdolat i na potřetí?

Nová řada nás zavede do roku 1985. Hawkins zažívá období rozkvětu. Ve městě se otvírá nové obchodní centrum, které bude mít na události třetí řady velký vliv. Časy se mění, stejně tak i naši hrdinové. Jedenáctka, Mike, Will, Dustin a všichni ostatní jsou zase o něco starší a moudřejší. Budou jim však jejich dosavadní zkušenosti stačit, aby odvrátili zlo deroucí se ze světa Vzhůru nohama? Na to si musíme ještě chvíli počkat.

Krásná krajina, staré známé tváře, nová hrozba, oslavy 4. července alias Dnu nezávislosti, Baba O’riley od britské kapely The Who a mnohem víc. Na to vše se můžeme těšit ve třetí řadě Stranger Things. Tahle velká jízda z 80. let má premiéru přesně na americký Den nezávislosti, tedy 4. 7. 2019. Stejně jako předchozí dvě série, tak i třetí řada vyjde na platformě Netflix, tudíž se dočkáme všech osmi epizod najednou.

-reklama-