Letošní červen byl pro mnohé seriálové fandy ve znamení třetí série populárního sci-fi seriálu Stranger Things. Příští rok bude s největší pravděpodobností opět ve znamení té čtvrté. A my už se dozvídáme pár nových informací.

Tvůrci seriálu, bratři Matt a Ross Dufferovi, si nejspíš uvědomují děsivého faktu, že nám hlavní hrdinové v podobě Eleven (Millie Bobby Brown), Mikea (Finn Wolfhard), Lucase (Caleb McLaughlin), Willa (Noah Schnapp), Dustina (Gaten Matarazzo) a Max (Sadie Sink) rostou rychleji, než bychom všichni chtěli, proto se do natáčení pouští co nejdřív. To začíná už na jaře v příštím roce, takže je nejspíš skutečnost, že budou hrdinové pořád poměrně podobni výšce, kterou měli na konci třetí série, dost možná.

Embed from Getty Images

Už prvotní teaser nás lákal frází „We are not in Hawkins anymore“, což hezky navazuje rovněž na finále 3. série, kdy město opustila Eleven, Will a Jonathan (Charlie Heaton) s matkou Joyce (Winona Ryder). Zajímavý je však pracovní název, který byl momentálně zveřejněn.

Ten totiž nosí pojmenování „Tareco“. Pokud jste se s tímto pojmem ještě nesetkali, nemusíte smutnit. Jedná se totiž o sušenky, které se vyrábějí a konzumují především v Brazílii. Takže…ano…cože? Znamená to tedy, že se rodinka Byersů včetně Eleven stěhuje do Jižní Ameriky?

Může se jednat pouze o krycí název, který nakonec nic neznamená. Každopádně, něco pravdy na tom vždycky být může. Další informace nám snad brzy poskytne samotné studio.

Čtvrtá série seriálu Stranger Things vychází v roce 2020 a o dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

související: Stranger Things – kdo se skrývá v potitulkové scéně?

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-