Seriál Stranger Things od Netflixu nabírá nové herce jako divý a nově se na nás těší pěkná plejáda postav, která bude mít očividně hodně co říct. Pojďme si ale vzít na paškál postavu, u níž nám byl oznámen jak představitel, tak jeho základní popis.

Pokud vám už chybí oblíbený seriál Hra o trůny, který svou epičností a propracovaným světem probudil v mnoha divácích obdiv ke světě draků a nekonečných soubojů, můžete se pomalu začít těšit na čtvrtou sérii populárních Stranger Things.

Tak nějak už víme, že bratři Dufferovi, showrunneři pořadu, mají ve zvyku co novou sérii házet do obsazení nové postavy (viz Max a Billy ve druhé sérii a Robin v sérii třetí). Přesto jsme nečekali, že nám nabídnou rovnou více než 6 nových postav! Budou schopni vůbec takový nášup ukočírovat?

Už jsme se zde bavili o několika nových členech. Momentálně je však na piedestalu herec jménem Tom Wlaschiha, kterého známe všichni z již zmiňovaného Game of Thrones, kde si zahrál Jaquena H’ghara. Ve Stranger Things by si měl zahrát Dmitriho, ruského vězně, který by se měl úzce spřátelit s našim známým a stále oblíbeným Hopperem (který, jak víme, se rovněž nějakým záhadným a dosud nevyjasněným způsobem ocitl v ruském vězení). Tvůrci nás však sami trochu napínají a do oficiálního uveřejnění postavy dodávají, zda je této postavě vůbec možno věřit.

Zdá se, že čtvrtá série má skutečně velké ambice. Je fakt, že We aren’t in Hawkins anymore, takže o nové postavy skutečně nemá být nouze. Ale jak toto dopadne…no…budeme si muset ještě chvíli počkat.

Čtvrtá série seriálu Stranger Things zatím nemá stanovenou premiéru, očekáváme její uveřejnění někdy v druhé polovině roku 2021.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz