I přes nepolevující hrozbu koronavirové pandemie, která stále zabraňuje opětovnému natáčení čtvrté série populárního sci-fi seriálu Stranger Things, se dozvídáme o něco veselejší informace. Tentokrát nám přibude další ovečka do pomyslného stáda.

Showrunneři seriálu, bratři Matt a Ross Duffer, nás už dříve lákali na fakt, že v následující sérii opět potkáme pár známějších tváří, které nám udělají radost a potěší naše popkulturně naladěné fanouškovské srdíčko (tak jako to udělali třeba se Seanem Astinem, hvězdě ze série Pán prstenů, ve druhé sérii). A tento slib očividně dodrží, neboť nám už teď zvěstují první novou tvář.

Fanoušci dlouho vysílaného oblíbeného MARVEL seriálu Agents of SHIELD můžou začít jásat. Do obsazení Stranger Things se řítí herec Joel Stoffer, který v tomto seriálu ztvárňuje postavu Enocha. Co přesně bude tento herec hrát, nevíme. Stejně tak nevíme, zda bude na straně dobrých, či zlých. Sám herec o této roli řekl toto:

„Neočekávám, že to bude nějaký dlouhodobý úvazek, ale velmi rád se role zhostím. Kontaktovali mě, tak jsem jel do Georgie do Atlanty a své scény natočím až bude natáčení opět umožněno. Zatím mi nesdělili žádné konkrétní datum.“

Embed from Getty Images

To nás může vést k několika stopám. První vyplývá hned z úvodní věty – možná, že má produkce v plánu všechny tyto hvězdičky velmi rychle pozhasínat, když v nějakou dlouhodobou působnost nevěří ani sám představitel. Můžeme se alespoň uklidnit, že se nebude jednat o jednu scénu, ale o minimální působnost v celé jedné epizodě. Víc se toho však zatím nedozvíme, snad nás fotky z (snad brzy spuštěného) natáčení zase o něco víc přiblíží ke skutečnosti.

Čtvrté série seriálu Stranger Things se dočkáme nejdříve ve druhé polovině příštího roku. O dalších novinkách vás budeme informovat, takže nás nezapomínejte číst!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz