Je to již necelý týden od uvedení kompletní 3. řady fenomenálně úspěšného seriálu Stranger Things, jenž vzbudil obrovskou vlnu ohlasu a rapidně zvýšil míru memeček a fanouškových videí na internetu. Šílí z něj prostě všichni – včetně těch, kteří to ani neviděli, neboť si tato partička mladých puberťáků podmanila svět internetu. 

A díky bohu víme, že 4. série bude! Není to sice ještě oficiální, ale bratři Matt a Ross Dufferovi, producenti seriálu, se nechali slyšet, že počítají nejméně se čtyřmi sériemi. O pravdivosti jejich slov ručí i potitulková scéna, která v našich uslzených očích zanechala plamínek naděje.

Zdroj: https://ew.com

V závěru finální epizody jsme byli svědky nečekané smrti jedné z hlavních postav, šerifa Jima Hoppera, který se rozhodl obětovat a vystavit smrtícímu záření. To naprosto zničilo naše velkolepé plány jeho vztahu s Joyce, matkou Willa a Jonathana Byerse, kterým tak nějak fandíme snad už od začátku a kteří se k sobě konečně začali mít! Tyto plány nám však byly tvrdě shozeny ze stolu a Joyce opět uplatnila svůj status ženy, které umírají potencionální partneři.

Nebo ne? Jak už bylo řečeno, závěrečná potitulková scéna nám dává naději, že Hopper přežil a je vězněn v tajné ruské základně, kde – mimojiné ukryvají i demogorgona! Je to skutečně Hopper? Jak přežil? A co tam (sakra) dělal demogorgon? Všechny tyto otázky se valí na bratry Dufferovy, kteří se nechali slyšet:

„Vzhledem k připravované 4. sérii si všechny odpovědi chystáme zdůvodnit právě v ní. Můžete však očekávat naprosto cokoliv.“

Zdroj: https://www.hollywoodreporter.com

Očividně se konečné odpovědi dozvíme fakt až ve 4. sérii! Nezbývá nám než čekat a doufat, že nám ji Dufferovci nedají zase až za dva roky :)

zdroj: https://www.mirror.co.uk, náhledový obrázek: https://www.syfy.com

-reklama-
Podělte se o svůj názor: