Jeden z nejsledovanějších seriálů streamovací služby Netflix láká fanoušky novou ukázkou na čtvrtou řadu. Čtvrté pokračování je velmi žádané a natěšení fanoušci přímo dychtí po novém materiálu. Pandemie nemoci covid-19 však zkomplikovala natáčení a čtvrtá řada tak nabrala zpoždění. Podle aktuálních informací se jí nedočkáme dříve než v roce 2022. Nová ukázka i přesto zahřeje u srdce a vyvolává spoustu otázek. 

První ukázka na čtvrtou řadu nám prozradila, že šerif Jim Hopper, který zdánlivě zemřel ve finále třetí série, žije. Od první ukázky však uběhl více jak rok a čtvrté pokračování stále nikde. Produkce nejnovější série nabrala zpoždění kvůli pandemii, která v loňském roce tvrdě zasáhla USA.

Podle aktuálních informací natáčení už opět pokračuje. Přesto se však nové série pravděpodobně nedočkáme dříve jak v příštím roce. Tvůrci jsou si moc dobře vědomi, že fanoušci se nemohou nové řady již dočkat, a tak do světa vypustili další lákadlo, které nám tentokrát prozrazuje, že laboratoř v Hawkinsu zatím neřekla poslední slovo.

Již dříve bylo potvrzeno, že doktor Martin Brenner, kterého můžeme znát z první série seriálu a také z knihy Stranger Things: Temný experiment, je naživu. Nejnovější ukázka nás vrací do laboratoře, která ve třetí řadě nedostala tolik prostoru, jako v řadách předešlých.

Co je na nové ukázce důležité, je fakt, že jde o trailer teaser. To znamená, že ukázka obsahuje scény, které ve čtvrté řadě nakonec nemusí být. Pointa ukázky je však jasná: laboratoř a doktor Brenner jsou zpět.

Zdali půjde pouze o flashbacky na dobu, kdy byla Jedenáctka, chcete-li Jane, zavřená v laboratoři v Hawkinsu, těžko říct. Třetí série nám ukázala, že laboratoř v Hawkinsu byla po fiasku ve druhé řadě zavřena a je nepravděpodobné, že by byla znovu otevřena. Tomu napovídá i fakt, že tvůrci nám od konce třetí řady servírují, že další řada již nebude v Hawkinsu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Redaktor a admin TVGURU.CZ. Filmový a seriálový nadšenec. Návštěvník NdB a jiných divadel. Zálibu nacházím i ve čtení knih a komiksů, jenž také mnohdy bývají předmětem mých článků.