Natáčení čtvrté série oblíbeného seriálu Stranger Things, který nás nenechává spát po finále třetí řady a my si zuřivě koušeme nehty na sérii čtvrtou, konečně vypustil nějaké fotky z natáčení.

A nejedná se o jen tak obyčejné fotky, ač by se to na první pohled mohlo zdát. Odhalují totiž docela dost podstatnou informaci, v jakém časovém skoku se bude čtvrtá série odehrávat. Přeci jen – nebudeme si mazat med kolem pusy – důležitým faktorem v tomto nabitém seriálu je i postupné stárnutí našich hlavních dětských hvězdiček, třetí řada se tak nějak motala především skrz toto. A vzhledem k tomu, že se kvůli koronaviru muselo posunout natáčení, jsme všichni velmi zvědaví, jak staří naši hrdinové budou.

Na nové fotce vidíme Lucase, kterého ztvárňuje Caleb McLaughlin, jak jí v nějakém sushi bistru. Co je však důležité, je jeho vzhled. Skalní fanoušci určitě poznali, že má na sobě stejné oblečení jako ve finále třetí série. Znamená to tedy, že se bude jednat o přímé navazování času ze třetí řady? Nebo že se dočkáme flashbacku? Na další informace si očividně budeme muset počkat.

Čtvrtá řada seriálu Stranger Things se právě natáčí a její premiéra je stanovena někdy v druhé půlce roku 2021.

Související:

Stranger Things: Scénáristé populárního seriálu od Netflixu odhalili názvy prvních epizod ze čtvrté série

Stranger Things: Čtvrtá série rozhodně nebude finální sérií oblíbeného seriálu od Netflixu

Stranger Things: Do očekávané čtvrté série míří hvězda ze světa MARVELu

Stranger Things: Scénáře k očekávané čtvrté sérii jsou oficiálně dopsány a čeká se na natáčení

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů