Populární seriál streamovací stanice Netflix, Stranger Things, opět získává trochu na životě. Poté, co bylo jeho natáčení nekompromisně zastaveno na základě koronavirové pandemie, se opět začíná něco dít.

Štáb týmu Stranger Things za sebou měl pouze pár natáčecích dnů, než dorazila korona a všechny filmové i televizní produkce na několik týdnů vyřadila z provozu. To však nezastavilo snaživý tým scenáristů, aby dále ve svých sedačkách v obývácích pokračovali na dopsání scénáře pro čtvrtou sérii. A teď je konečně hotovo.

Jeden ze scenáristů se na jejich oficiálním Twitteru Stranger writers podělil fotkou pěkného štosu papírů s jednoznačným popisem – kompletní čtvrtá série Stranger Things.

Co to pro nás znamená? Že děj čtvrté série je už jasný a stačí to vše zrealizovat a natočit na kameru. To už tak jasné úplně není. Díky zmírňujícím se opatřením se však předpokládá, že se začne točit v průběhu prázdnin. Sice už se nemůžeme těšit na slíbené vánoční překvapení v podobě čtvrté série, důležité však je, že se tohoto populárního seriálu přeci jen dočkáme, ač si budeme muset počkat déle, než jsme si mysleli.

FOTO: Netflix

Datum čtvrté série seriálu Stranger Things stále není potvrzeno. O všech dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Stranger Things – co zatím víme o blížící se čtvrté sérii?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz