Další nenápadná nápověda a náznak toho, na co se ve čtvrté sérii velmi populárního seriálu Stranger Things těšit, je na světě. Zároveň je to i taková malá radost z toho, že se produkce stále věnuje plnému natáčení a že není kvůli pandemii koronaviru pozastavena.

Herci a štáb se společně se showrunnery Mattem a Rossem Dufferovými konečně přesunuli před natáčecí kulisy a už měsíc nám připravují dlouho očekávanou čtvrtou sérii. Nedávno zveřejněná fotka s klapkou jasně ukazuje, že přípravy jsou skutečně v plném proudu a produkce nás, netrpělivé fanoušky, nenechává na holičkách.

Právě teď nám totiž byly odhaleny názvy druhé a třetí epizody čtvrté série. Populární twitterovský účet samotných scenáristů tohoto seriálu má ve zvyku předkládat nám nové detaily a novinky a nám to teda vůbec nevadí.

Jak si můžeme všimnout, oba názvy epizod – Tick Tock Mr. Clock a You Snooze You Lose mají charakter dětské rýmovačky a opět tak nějak inklinují k hravější formě, která poukazuje k hlavním dětským hrdinům. My už ale přece dávno víme, že za těmito nevinnými rýmovačkami se skrývá něco víc, něco temnějšího a nejspíš i něco mnohem více nepříjemnějšího.

Čtvrtá série seriálu Stranger Things byla přesunuta ze zimy 2020 někdy na rok 2021. My doufáme, že to bude co nejdříve, o dalších novinkách vás budeme jako vždy informovat.

Související:

Stranger Things: Čtvrtá série rozhodně nebude finální sérií oblíbeného seriálu od Netflixu

Stranger Things: Do očekávané čtvrté série míří hvězda z komiksového světa MARVELu

Stranger Things: Scénáře k očekávané čtvrté sérii jsou oficiálně dopsány a čeká se na natáčení

Stranger Things – co zatím víme o blížící se čtvrté sérii?

Stranger Things – kdo se skrývá v potitulkové scéně?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz