Nové fotky z natáčení čtvrté série Stranger Things lítají tak rychle, že o nich pomalu ani nestíháme psát. Ale kadence zajímavostí se zvětšuje a nově na fotkách vidíme zcela novou postavu. O koho se jedná?

Jakákoliv synopse, která by alespoň zčásti prozrazovala děj čtvrté série tohoto extrémně oblíbeného Netflix seriálu, stále ve světě fanoušků neexistuje, musíme si proto vystačit s drobnými náznaky na fotkách či mini informací z produkce. Teď se ale jedná o faktickou lahůdku.

Štáb okolo Stranger Things se totiž stále zvětšuje. Po nedávném odhalení, že do tohoto světa zavítá i herec z MARVELu (více ZDE) se dozvídáme o někom novém. Jedná se o herce Levona Thurmana-Hawka, který… ano je bratr Mayi Hawke, která v seriálu ztvárňuje nováčka Robin. Že by se rodinná spojitost promítla i do děje v seriálu?

Na fotkách, které byly zveřejněny na Twitteru, vidíme, že bude nový mladík v týmu příznivcem punkové muziky související s tzv. New Wave, která přicházela na západ právě 80. letech. Jaký však bude mít přesah do seriálu a do našich oblíbených hrdinů zatím nevíme.

Čtvrtá série seriálu Stranger Things se právě natáčí a její premiéra je stanovena na druhou polovinu roku 2021.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz