Zhruba deset dní nám zbývá do premiéry nového snímku od Marvel Studios, s názvem Strážci Galaxie. O nich samotných jsme si již pověděli na našich stránkách vícekrát, ovšem dnes si uděláme sumář všech zatím oznámených postav. Je docela možné, že těsně před premiérou příjde ještě nějaké velké oznámení, tak se zatím společně se mnou, můžete začít těšit.

[one_third]

STAR-LORD

star

Herec: Chriss Pratt
Peter Jason Quill je nepsaným velitelem celé skupiny Strážců Galaxie. Sám sebe nazývá Star-Lordem, což u některých jeho protivníků i přátel vyvolává úsměv na tváři. Je synem pozemské matky a mimozemského otce.
[/one_third] [one_third]

DRAX

drax

Herec: Dave Bautista
Draxe žene vpřed myšlenka na pomstu. Jeho celou rodinu vyvraždil arcipadouch Thanos a Drax si slíbil, že prohledá celou Galaxii jen proto, aby jej našel.
[/one_third] [one_third_last]

ROCKET

rocket

Herec: Bradley Cooper
Inteligentní mýval Rocket je největším hláškařem týmu. Výborný střelec a taktik, mistr krádeží a loupeží všeho druhu. Jeho přítelem je obr Groot, se který tvoří perfektní duo.
[/one_third_last] [one_third]

GROOT

groot

Herec: Vin Diesel
Humanoidní strom Groot je velkou oporou týmu Strážců Galaxie. Pochází z Planety X a je jedním z posledních žijících rostlinných obrů. Stará se o to, aby společně s Rocketem neměli více problémů, než je třeba.
[/one_third] [one_third]

GAMORA

gamora

Herečka: Zoe Saldana
Adoptivní dcera superpadoucha Thanose, která se k němu otočila zády. Má nadlidskou sílu a mrštnost a v boji za tým Strážců Galaxie jí pomáhá i její léčivý faktor.
[/one_third] [one_third_last]

RONAN

RONAN

Herec: Lee Pace
Zloduch, který prahne po tajemném ORBu, jež ukrývá nezměrnou moc. Je členem mimozemské rasy Kree, je tedy velmi odolný a mocný. Zde figuruje jako hlavní záporná postava.
[/one_third_last] [one_third]

KORATH

KORATH

Herec: Djimon Hounsou
Hlavní zálibou Koratha je kyber-genetika. Jelikož je také z rasy Kree, jeho životním snem a cílem zároveň je zdokonalit sebe samého. Taktéž pátrá po Orbu.
[/one_third] [one_third]

TANELEER TIVAN

TIVAN

Herec: Benicio Del Toro
Tajemný Sběratel, se kterým jsme se poprvé setkali ve druhém Thorovi, sehraje i zde svou roli. Orb je totiž další ze šesti tzv. Infinity Gems, tudíž artefakt nesmírné moci. A ten přece nesmí Tivanovi chybět.
[/one_third] [one_third_last]

YONDU

YONDU

Herec: Michael Rooker
Jaký je vztah tohoto mimozemského bandity k Peterovi Quillovi ? Yondu vede skupinu vesmírných banditů, kteří drancují Galaxii a berou vše, co jim příjde pod ruku.
[/one_third_last] [one_third]

NEBULA

NEBULA

Herečka: Karen Gillan
Oddaná bojovnice a velmi nebezpečná protivnice. Pracuje beze strachu pro Ronana, tudíž se několikrát střetne s týmem okolo Star-Lorda a jeho kumpánů.
[/one_third] [one_third]

IRANI RAEL

NOVA

Herečka: Glenn Close
Rael je nejvrchnější velitelkou ozbrjených sil Nova v Galaxii. Její základna je na Xandaru a její prioritou je zachovat bezpečí a mír jejímu lidu.
[/one_third] [one_third_last]

RHOMANN DEY

DEY

Herec: John C. Reilly
Rhomann je vrchním zdravotníkem na planetě Xandar. Spadá tedy pod ozbrojené síly Nova. Je oddaný svému povolání, avšak při setkání s Quillem začne uvažovat jinak.
[/one_third_last]

Samozřejmostí je i přislíbená účast samotného Thanose, největšího protivníka napříč Galaxií. O něm se zde rozepisovat nebudu, jelikož jsme si okolnosti jeho vpádu do tohoto univerza již nastínili ve starším článku ZDE. Závěrem je potřeba si říci, co vlastně očekávat ? Doufám že stejnou bombu, jako doposud vydané „marvelovky“ a další povedené rozšíření Marvel Cinematic Universe. Těšte se společně se mnou.

[fbcomments] 

-reklama-